Wpis z mikrobloga

@Zuiko: standard niestety. Od 3 lat przechodzę codziennie przez przejście na ul. Wojciechowskiej i przez ten czas może dosłownie z 12 razy zatrzymał mi się samochód przed przejściem żeby mnie przepuścić (w tym 2 razy sałaciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  • Odpowiedz
@Zuiko: akurat w tym miejscu mnie to nie dziwi. To przejście powinno być zlikwidowane. Dalej w obie strony jest przejście z sygnalizacją.. można odpowiednio wcześniej przejść na drogą stronę, ale po co lepiej pchać się w miejsce gdzie nikt się nie zatrzymuje i narzekać na kierowców.
  • Odpowiedz
@r5678: Żartujesz? Nawet jeśli przejście jest ulokowane, w Twojej opinii, w miejscu niepotrzebnym, to Twoim obowiązkiem jako kierowcy jest przestrzeganie przepisów. Sytuacja przedstawiona na filmie jest jednoznacznie niedopuszczalna a kierowcy zachowali się skandalicznie.
  • Odpowiedz
@Zuiko: Nie mówię że robią dobrze, mówię tylko, ze nie dziwię się im. Jesteś z Lublina ? Znasz to miejsce wiesz jak wygląda ta droga i ruch uliczny tam.. ? Każde zatrzymanie się tam przed przejściem grozi skasowaniem tyłu samochodu..
  • Odpowiedz
Znam. Przechodzę tamtędy regularnie. Przejście rzeczywiście jest o tyle niefortunnie ulokowane, że znajduje się na łuku drogi. Jednak jadąc tamtędy mam to na uwadze i nie pędzę jak szalony. A widząc pieszych na przejściu po prostu ich przepuszczam. Wolę mieć skasowany tył niż kogoś zabić.
  • Odpowiedz