Wpis z mikrobloga

Mam sprawę ale na początek pytanie.
Czy mogę dostać VACbana za cheatowanie (poprzez zgłoszenia), mimo że nigdy nie cheatowałem? Chodzi o to że grałem wczoraj meczyk i w pierwszej połowie niemiłosiernie lamiłem, grałem jak jakiś kawałek gówna szmaty, staty 3-15... a w drugiej połowie odpalił mi się skill i zacząłem rozwozić gnój po polu a nawet #!$%@?łem pięknego ACEa :) po czym wszyscy rzucili się do zgłaszania mnie.

I tutaj właśnie ta sprawa. Ponoć ostatnie rozegrane mecze gdzieś się zapisują i możne je przejrzeć. Czy może mi ktoś pomóc, albo chociaż wytłumaczyć jak wyciągnąć i zapisać taki meczyk i go sobie uwiecznić w formie wideo? Ranga MGE here.

#csgo
  • 8
@Artysta89: zapisujesz w głównym menu -> oglądaj mecze -> twoje mecze i potem koło tego meczu, ktory chcesz zapisac klikasz taka strzałkę w dol, wtedy ci ściąga na dysk i masz do niego zawsze dostęp, inaczej po jakims czasie demko zostanie usunięte z serwerów steama
No a w najlepszym przypadku mozesz dostać overwatcha na miesiac, ale jesli nie strzelałeś przez sciany i nie widać było u ciebie ewidentnego wh, to watpię