Wpis z mikrobloga

@sailor_73: Na dzień dzisiejszy mam wrażenie, że pięknie jest wszędzie gdzie tylko nie pada to białe gówno z nieba. Z wyjątkiem Afryki, trzeba się szanować.
  • Odpowiedz
@sauron78: wolałbym bliżej wody , stadion jest wyżej , ale ta droga , przez środek leci Avenida de Diagonale - 6 pasów w jednym kierunku plus dodatkowe do skrętów , nigdzie nie widziałem takiej drogi w centrum miasta :)
  • Odpowiedz
@Velan: ha, to w sumie racja. Ale overall myslę że jakbym się przeprowadził na południe i tam woził to bym juz na północ nie dotarł :( człowiek jest leniwy
  • Odpowiedz
@mgalecki: Prawda, polać mu. Ja jeszcze po ciepłym nie pływałam, chociaż okazje były zawsze wolałam po 'swoim' się poszlajać. A skoro do ciepłego wybrać się nie mam kiedy, to do zimnego rzeczywiście wracać by się nie chciało ;-)
  • Odpowiedz
@sailor_73: Głównie Bałtyk. Na 'niczym wielkim' ;-) Tango. Kiedyś myślałam o szarpnięciu się na rejs jakimś "Darem" ale chyba wolę żeglarstwo jako spokój.
  • Odpowiedz
@Velan: nigdy na dużych , to jest przemysł a nie żeglarstwo , a do tego nie lubię jak mi ktoś mówi co mam robić :)

ja na zwykle czymś jeszcze mniejszym , za to szybkim
  • Odpowiedz
@sailor_73: e no z ciekawości dużym czemu nie. Ale overall marzył mi się rejs na Jurandzie na którym jeszzce pływał mój ojciec ale skreślili za poszycie z rejestrów :(

a polinezja.. ech no TAKIE ciepłe to mogę się przenieść :)
  • Odpowiedz