Wpis z mikrobloga

@Majster_2: Będzie, ostatecznie nie pamiętam dokładnie z czego, ale możesz albo z mądrości, albo z inteligencji przerzucić więcej do którejś z tych dwóch, żeby mieć lepsze rzuty na kontrolę umysłu itp.
@Majster_2: Nie wiem dokładnie ile najwięcej miałem, ale jak ostatnim razem grałem to miałem jakoś ~94(przy czym ja liczę wszystko - ty masz wg mojego liczenia 90pkt) i dałem sobie spokój.

Biorąc pod uwagę, jak gra ustala cechy to łatwiej jest wylosować dużą ilość jak grasz jakąś bardziej skomplikowaną klasą(jak np. WMZ czy WMK).
@rekt: @Nasu: @Wiedmolol: Pytanie ostatnie, bo mam zacząć grać. Nic lepszego już nie wylosowałem to zostawiam te 66 wolnych pkt do rozdania. Siła, zręczność i kondycja po 18 pkt. Zostaje mi 27 reszty. Na co je najlepiej przeznaczyć? Charyzma, mądrość, inteligencja? Przypominam, że gram człowiekiem - wojownikiem :)
@Majster_2: Chyba najlepiej w inteligencję. Są czary, których czas trwania zależy od inteligencji, ale nie przypominam sobie żeby były takie, które zależą od mądrości(ale dawno nie grałem, więc mogłem coś zapomnieć). Ogółem to dla woja te 3 cechy są praktycznie bezużyteczne.