Wpis z mikrobloga

Czy te młode matki już do reszty #!$%@?ło? Siedzę sobie w parku, czytam książkę a tu alejką przede mną przejeżdża na oko 7-latek na hulajnodze w kasku. Hmm, dość dziwne, ale OK, jest to forma jednośladu także powiedzmy że jakoś to uzasadnione jest. Później wracam do domu i widzę typową młodą mamuśkę na spacerze z ~4 latkiem w KASKU. Czaicie to? Na spacer z prędkością 2 km/h ubrała dziecku kask. To jest chore, za chwilę zaczną zakładać kaski na sali porodowej. Ktoś wie czy to jakaś durna moda czy efekty prania mózgu przez babskie pisma?
#macierzynstwo #dzieci #matki #paranoja #unijnestandardy ##!$%@? #rozowepaski
  • 8
@Sepang: Myślę, że już lepiej w kasku niż bez. Nie ma co dramatyzować. Ja byłem nauczony na rower bez kasku i pewnego dnia jadąc 15/h pękł mostek w rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) kierownica mi została w rękach, koło skręciło, przeleciałem przez rower i trafiłem łbem w barierkę energochłonną. Łeb tak bardzo #!$%@?, rower tak bardzo #!$%@?. Krew się lała (niefortunnie trafiłem) karetka była po 40min, żyję,
@fstab: To jakim sposobem dziecko ma się nauczyć, że nie należy się przewracać, skoro to nie boli? To jest zakłócanie procesu naturalnego poznawania świata i poniekąd również selekcji naturalnej.
Spadlem z drzewa x razy, potracilo mnie auto, #!$%@? sie z wielkiej skarpy, spadl na mnie plot betonowy, wszystko jest ok nawet nigdy nic nie zlamalem, bez kasku, wszystko przed 10 rokiem zycia - na pewno nie ubiore dziecka w kask i 1000 ochraniaczy na rower