Wpis z mikrobloga

#zarost #modameska
I #broda oraz #golenie

Mirusie ja lvl 19 próbuje wychodować jakiś gustowny zarost. Noi "pksy" baki rosną w miare gęsto ale kilka cm w kierunku nosa i niżej już nie chce rosnąć gęsto, źle to wygląda. ok półtora tygodnia zapuszczam w tym miejscu
Pytania chodzić tak jeszcze z tydzien dwa i poczekać czy to sie zagęści czy sobie odpuścić i hodować tylko na kantach twarzy gdzie rośnie gęsto. ()

Podajcie jakieś zdjątka co może wychodować na twarzy lvl ~19
  • 8
Zdjątko pokaże później ziomek ma lumie z dobrym aparatem

Zawsze mi sie podobało jak wyglądam z brodą tylko im dłużej to hoduje tym mniej elegancko to wygląda mniej uporządkowane. Jak macie jakieś rady to przyjme ciepło
@Bongletoo: Daj jej trochę czasu. Kiedy pierwszy raz zapuszczałem brodę, po 2 tygodniach wyglądałem jak nieporozumienie. Po kolejnych 2 było lepiej. A po kolejnych 2 cieszyłem się, że nie zrobiłem głupoty i nie zgoliłem brody, bo w końcu zobaczyłem jak naprawdę wygląda. Długością w pewnym stopniu możesz uzupełnić braki w gęstości.

Najlepiej wrzuć zdjęcie, to będzie można powiedzieć coś więcej.
@Krootkobrody: dzięki za rade troche sie wczytalem w temat, poradniki i porady na necie na temat brody i teraz juz wiem, że musze być cierpliwy.

@co_ja_tu_robie:
Naprawde? Na mirko też są ludzie którzy postanowili marnować sobie życie na wytykanie takich błędów. Rozumiem jeszcze jakby mój post był pełen takich błędów i by to raziło w oczy