Wpis z mikrobloga

@steemm: Kolega ma rację, prawda jest taka że mapa w piątce nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

Poza małym Los Santos jest tylko jedna rzeka, pustynia i same góry. W San Andreas chociaż wsie były.
  • Odpowiedz
@kiera1: Gadasz głupoty, mapa w GTA V jest dużo większa od tej z GTA:SA a tutaj masz tylko jedno duże miasto, i kilka wsi i miasteczek a i tak cała mapa jest zagospodarowana. Jeżeli mapa z San Andreas oferowała ci coś ciekawego, to chyba wypadałoby dzisiaj odpalić tą grę, bo ja już w 2004 roku miałem poczucie, że świat jest pusty a ciekawych miejsc było jak na lekarstwo. Praktycznie każde miejsce
  • Odpowiedz
@Tasde: Ja mam zupełnie odwrotne wrażenie, miasto piątki nie dość że jest małe to źle zaprojektowane. Poza Los Santos mapa piątki jest pusta i wtórna, wszędzie taka sama i brzydka.
  • Odpowiedz
@thyaind: IV to raczej później niż 2 lata, jednak wymagania ma znacznie większe od san andreas, nie sądzę, że w dwa lata pojawią się aż tak wydajne układy w smartfonach, obstawiam jakieś 4/5.
  • Odpowiedz
@thyaind:
technologia komórek bardzo mocno wyhamowała w tej chwili, już nie jest tak że roczny smartfon nadaje sie do kosza

różnica między snapem 800 a 810 nie jest ogromna, a to prawie 2 lata różnicy. Na dokładkę ten drugi tak sie grzeje, że często zwalnia do poziomu gorszego niż 800 :D
  • Odpowiedz