Wpis z mikrobloga

#rozkminy

Tak sobie rozmyślam, ludzie którzy 'kipią energią' tak zwani UUUU OOOO UUU motywatorzy, coaching, rozwój osobisty, trenerzy itp. co biegają po scenie i ciągle używają tych samych słów typi: ENERGIA, DZIAŁANIE, WEWNĘTRZNA SIŁA, MOTYWACJA, wiecie, tacy ' IDZ TYLKO POD PRĄD ABY DOJŚĆ DO ŹRÓDŁA ' no nie.

TO CO ONI CURWA W OGÓLE ROBIĄ W ŻYCIU?! Prócz ' motywowania ' innych do działania, sami motywują lecz sami nie pracują normalnie tak? (nie wiem, pytam) zarabiają na tym, zeby motywować innych do osiągania celu równoczesnie zdzierając z nich pieniądze tak? taki odłam socjologii chyba

#bekazpodludzi #motywacja #pytanie #pytaniezdupy #niepopularnaopinia
  • 5
@naganiaczherculesa: Też za nimi nie przepadam, ale to jest trochę jak z instruktorami na prawko.
"No jak, oni uczą i uczą, sami pewno jeździć nie umieją".
By być takim cenionym coacherem, też trzeba mieć motywacje. Dla niektórych samo takie działanie jest motywowaniem się do działania. A niektórzy schodząc ze sceny mówią "Co ja tu k... robię" ale to jest w każdym zawodzie.
@naganiaczherculesa: @krolewskitv: @cronn: @piksel169: Macie rację, tylko spójrzmy na motywatorów fitnessowych itd.

Oni całe dnie spędzają na siłowni, więc nie ma dla nich problemu zrobić odpowiednie jedzenie, odpowiednio dużo ćwiczyć.

Próbując być jak oni i będąc takimi chociaż w części, ludzie stają się lepsi.

To prawda, że mówiąc o biznesie, bardzo często nie wiedzą o czym mówią, ale prawdy przez nich głoszone są dość uniwersalne.
@naganiaczherculesa: Co to dokładnie dla Ciebie znaczy, "nie pracują normalnie"? Tacy ludzie zazwyczaj są właścicielami większej lub mniejszej firmy, więc owszem, nie mają etatu tylko są samozatrudnieni.

Jeśli przez "nie pracują normalnie" masz na myśli "nie wykonują żadnej ciężkiej pracy", to trudno mi podsumować tak na szybko wszystkie kroki prowadzące do zorganizowania przeciętnego jednodniowego szkolenia, ale z tego, co mi przychodzi do głowy, to trzeba: wybrać, sprawdzić i opłacić miejsce szkolenia,