Wpis z mikrobloga

Prison School odcinek 4

Hahaha... cliffhanger lepszy niż wszystkie razem w całym sezonie Prison Breaka. W przypadku jednej z postaci można powiedzieć, że nawet dosłownie ^^' Przeczuwam niezły zwrot akcji. Z drugiej strony pani klawiszowej chyba powinno i tak zależeć na utrzymaniu całej sprawy w tajemnicy ;)

Jeśli chodzi o miny najlepszy odcinek z dotychczasowych. Zwłaszcza ta przy płocie naszego "najmądrzejszego w...", który ma łeb na karku. Podoba mi zwłaszcza początek epizodu, po którym każdy z widzów (nieznający mangi) pewnie stwierdził "tego można się spodziewać po tej historii", a potem - o ironio - został zaskoczony w inny sposób. ;)

Swoją drogą, patrząc na statystyki MAL-a, okazuje się, że poza Haną, Takehito jest najbardziej lubianą postacią. To wielki sukces, jak na ecchi anime, gdzie głównym skarbem powinny być bohaterki ;)

Dziwię się tylko jednej rzeczy - Takehito przynosi sobie pewną rzecz do wiezienia, protagonista przykłada sobie je do głowy, a pozostali w ogóle na to nie reagują i dalej bawią się w ciuchcię? ;) Czyżby twórca mangi (twórcy anime?) stwierdził, że żart o domniemanym homo bohaterów stał się nudny, postanowili odpuścić i przejść do innego zestawu gagów? Rezygnacja z dowcipu, za czym ten stał się wymuszony? Co ja widzę... :)

Niby seria z bardzo wulgarnym, chorym (a raczej totalnie poj...) humorem, a rozciągać swój koncept. 4. odcinek, a ja nadal nie poczułem zmęczenia materiału i oglądam z szerokimi oczami, co się dzieje na ekranie ^^'

#anime #prisonschool #kangokugakuen #animenowysezon #manga
Pobierz
źródło: comment_ftlMou7J0g2lFUVfWpRBTkgv5l45Yldn.jpg
  • 8
@80sLove: Lubię te twoje wpisy. Co prawda jestem tu nowy, bo anime zacząłem ponownie oglądać bo mam wakacje i mi się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale chyba jako jedyny robisz tu regularnie jakieś ciekawsze wpisy. Na #anime właściwie nigdy nie ma żadnych dyskusji. A przydałoby się trochę polotu i finezji pod tym smutnym jak #!$%@? tagiem.