Wpis z mikrobloga

Hhmm, w sumie na swoim pierwszym telefonie z #android miałem każdą jego wersję xD 1.6, 2.1, 2.2, 2.3, 4.0, 4.1 a nawet 4.2 (jak działało to już inna sprawa :P ) co by się nie wgrało na tego GT540 to i tak nie ucegli... Ale powiem wam że już jakoś odeszła mi ochota na ciągłe zmienianie ROMów itp. Albo jaranie się cyferkami w Antutu, heh. Bardzo lubię Androida i z perspektywy czasu fajnie że mogłem obserwować jego rozwój od samego początku (kiedyś i na Android Market mówili że nie ma wcale aplikacji, serio). I teraz: chciałbym sobie zmienić niedługo telefon, pewnie tak na jesieni albo na gwiazdkę i korci mnie #windowsphone ale tak nie do końca (bo poczytałem trochę #bekazwindowsphone), a z drugiej strony Android często potrafi mnie wkurzyć (działa spoko, wszystko super płynnie, chwila dziwnej zmuły, i znowu wszystko płynnie). I się zastanawiam, czy jakiegoś chińczyka z Ali, czy Lumię, poradźcie cumple, proszę was
No i budżet pewnie do 1000zł :)
  • 16
  • Odpowiedz
GT540


@lewymaro: tez moj pierwszy android ;) nie pamietam juz ile razy go flashowalem bo boot animacji nie mialem i nie szlo do recovery wejsc, czy cos takiego ;)
  • Odpowiedz
@lewymaro: noo sporo się zmieniło odkąd jest BBOS10. Co do sprzętu to nie kieruj się ilością rdzeni gdyż system jest zoptymalizowany i działa ok.
  • Odpowiedz
@lewymaro: moja x8 tez przeżyła drogę od 1.6 do 4.2 - uncegłable :) a teraz sama jest prawie tak mała jak pół mojego ekranu :d. Jak chcesz spróbować androida od innej strony bez zabawy z romami co tydzień to zainteresuj się jakimś flagowcem, także zeszłoroczne są bardzo ok. Od siebie polecam galaxy S5,bardzo dużo ficzerów i funkcjonalności, które pozwalają zapomnieć o gołym andku. I na żywo wygląda o niebo lepiej
  • Odpowiedz
@lewymaro: bierej lumie, pytanie jaki rozmiar.
Osobiście polecam L735, kamera główna naprawdę spoko, przednia świetna, ekran oledowy przebija wszystko, do tego LTE i NFC i zapewniona aktualizacja do W10 zapewniają wszystko.
Jeśli Cię stać, nie potrzebujesz dobrej przedniej kamery to jeszcze L930 w tym momencie jest
  • Odpowiedz
@lewymaro: Wszedłeś właśnie na ciemne wody mirko. Zadając takie pytania wiele się nie dowiesz. Każdy z os ma swoją bojowe która by oddala za niego swoje konto. Nikt tutaj ci prawdy o telefonach nie powie i z tym trzeba się pogodzić. Najlepiej zadawać pytanie w stylu mam 1000zl co kupić.
Bojówki telefonów są upośledzone.
WP - warto kupić jeśli ma się mało kasy. Za wszelką cenę będą wciskać ci swojego flagowca który nie oferuje wiele więcej jak te tanie telefony. Tylko po to aby udowodnić że WP to nie tylko bieda telefony.
Zalety WP: szybko działa, bieda w #!$%@? (żaden z bojówki WP ci tego nie powie, oni twierdzą że jak już jest 1 aplikacja danego rodzaju to po problemie, tyle że ta apka to najczęściej upośledzony szajs), tanie telefony.
Borówka Bb - chore #!$%@?. Dalej żyją w świecie gdzie klawiatura fizyczna to "must have" w telefonie. Kupują te telefony pomimo że ich dizajner leci na koksie lepiej od Popka. Projekty ich telefonów są z innego świata, złego świata. Ale system mają zajebisty. Ich domeną jest wmawianie ze to telefony dla biznesmenów. Chyba tych z podziemia. Jedyni biznesmeni jacy używają tych telefonow to gangsterzy którzy chcą uniknąć podsłuchów. System jest w #!$%@? zajebisty.
Bojowka android. Tutaj jest trochę lepiej biorąc ogół ludzi. Niestety skrajne przypadki fanbojstwa są mocniejsze niż u wyżej wymienionych. Ci ludzie by Ci wciśnieli jakiś skrót za 50zl byle byś nie kupil czegoś z innym os. Zalety to duży wybór telefonów, wady
  • Odpowiedz