Wpis z mikrobloga

@hurin: Jak producent nie wydał nowych, to nic nie zrobisz. Mnie teraz jakieś głupie komunikaty wyskakują, jak zrobię "Ł". Od Synapticsa właśnie. Trzeba poczekać. Możesz próbować zainstalować jakieś ostatnie w trybie zgodności z ósemką, ale ja niczego nie gwarantuję.
  • Odpowiedz
@hurin: windows sam nie znajduje? mi tez scroll nie działał, windows cos zainstalował, dalej nie działał :P
po tym jak zainstalowałem jakieś stare stery sprzed roku i je zaktualizowałem (kazalem windowsowi znalezc nowsze) zaczęło działać o.0
  • Odpowiedz
@hurin: U mnie pomogło wyłączenie w sterownikach synaptica kliknięcia dwoma palcami, wtedy zaczęło mi działać tapnięcie dwoma i przewijanie
  • Odpowiedz
@SS88HH: @trv2: @Gwyn66: @jaggi: @PeQ: Dobra poinstalowałem stare sterowniki i w eksploratorze wszystko śmiga ładnie. W Miscrosoft Edge przewijanie działa natomiast na 3 palce i skacze, w pasku start nie działa w ogóle.
  • Odpowiedz
@hurin: No i chociaż tyle, tylko producentom nie zależy na robieniu nowych sterowników do starego sprzętu. Uj, że wydałeś 250 zł za klawisze, kup se nowe, do nich może zrobimy nowe sterowniki.
  • Odpowiedz
@trv2: @SS88HH: No właśnie w nowe stery nie wierzę, bo ostatnie które wydał Samsung są do Windows 7. Chrome przewija normalnie, więc chyba na razie tyle by było z korzystania z Edge. Super przeglądarka bulwo
  • Odpowiedz