Wpis z mikrobloga

@Kwilos: Ziomeczku, prośba, pójdź do restauracji mr. perfekt i kup mi 2 litry rakiji wiśniowej, oddam Ci po powrocie.

+ pozdrów obsługę i ogólnie polecam knajpę.

@franaa: niby czemu? W #!$%@? pozytywne miejsce. Nie pojechałbym tam raczej mając lvl 45 plus by spędzić spokojne wakacje z rodziną, ale dla studęta to zajebiste miejsce. Do sebiksa mi daleko xD
@Wojt_ASR: Właśnie dlatego, że to najbliższe i najtańsze sensowne miejsce przez co jest tam masa sebixow i innych januszy. Poza tym trąci straszną tandetą i porównanie do Mielna nie jest tu przypadkowe.
@franaa: No nie wiem, ja tam zbyt wielu sebixów nie spotkałem xD

Poza tym trąci straszną tandetą


jak większość miejscowości wypoczynkowych i większość miejscowości które są nastawione na zysk, a nie trzeba wybulić tam nie wiadomo ile.

porównanie do Mielna nie jest tu przypadkowe.


nie wiem, polskie morze mi się jakoś kojarzy z #!$%@?, tam #!$%@? nie dostałem + poznałem masę zajebistych osób, zarówno Polaków, jak i osób z innych nacji
@Wojt_ASR: No cóż, ja preferuję inną formę wypoczynku niż rozwrzeszczane hotelowe plaze, ol inkluzyw i imprezy z cro disco. Byłem kilka razy na Chorwacji i najbardziej polecam Korćulę, miasteczko Vela Luka. Idealna równowaga pomiędzy imprezownią, a dzikimi plazami i starym miastem. Kazdy znajdzie cos dla siebie ;)