Wpis z mikrobloga

@kozio23: Nie mam żadnej podróży w planach póki co, ale przyznam, że marzy mi się dłuższy wypad na rowerze. Tyle, że czuć różnicę pomiędzy 26", a 28" dlatego chce ten zmienić.

Masz zabawne sakwy :P
  • Odpowiedz
@Roballo: zabawne? Imho jedne z najpopularniejszych u nas, crosso dry, rodzima produkcja systemowo bardzo podobna do różnych ortliebow czy topeakow (wyższy model, twist, jest prawie identyczny) a w porównaniu do nich dużo przyjazniejsze cenowo.
  • Odpowiedz
@Roballo: ~200 zł kpl. Niee, bo zwykle na wierzchu wożę namiot i karimatę, jedno i drugie w tzw suchych workach, nie wszedłby mi jeszcze następny wór a zawsze mogę położyć coś na wierzch, pod troki.
  • Odpowiedz
@kozio23: Ja bym dał na sztyce z jednej i drugiej strony ten namiot i karimatę, albo wzdłuż kierownicy, mnie by irytowało, że coś mi miejsce zabiera bez sensu na bagażniku :P
  • Odpowiedz
@Roballo: cos ty wymyślił. Na sztycę? toż przecież zawadzałoby przy pedałowaniu. Wzdłuż kierownicy? ograniczałoby manewrowość i co z linkami. Mówisz że jeszcze nie jeździłeś daleko. Wyskocz raz na chociaż 4-5 dni to nauczysz się, że na tydzień spokojnie ubrania spakujesz w 20l.
  • Odpowiedz
@kozio23: To z kierownicą osobiście sam próbowałem z namiotem ii problemów nie miałem, inaczej bym nie proponował ;) Lekko z dołu kierownicy się idealnie zmieściło, jak złoże rower to podeśle kilka zdjęć, narazie czekam na kilka części
  • Odpowiedz
coś mi miejsce zabiera bez sensu na bagażniku :P


@Roballo: Jak coś na bagażniku może bez sensu zabierać miejsce? o_O Przecież po to właśnie jest bagażnik. I też jakoś nie wyobrażam sobie wozić namiotu na kierownicy...
  • Odpowiedz