Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 31/7/2015

Dzisiaj tylko i wyłącznie ryzykowne mecze. Niestety nie ma żadnego do arkusza "Win/Loss" który stworzyłem wczoraj (można by tutaj wpisać jedynie TSM>HR, jednak po wczorajszym upsecie - przy takich oddsach zdecydowanie nie warto). Od siebie polecam poczekać do jutrzejszych kwalifikacji ESL które powinny przynieść spory profit, a dzisiaj SKIPować, lub wybrać maksymalnie jeden bet na underdog'a. Od siebie polecam albo bet na E-Frag, albo na SK.

E-Frag vs. Dignitas
BO3 13.30
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 33-67
Moje oddsy : 39-61
Mój bet : Low/Med na E-Frag. Według mnie jest to dzisiaj najciekawszy mecz. E-Frag zaprezentowało się wczoraj z naprawdę dobrej strony, a mimo to mają jedynie 33 procent. Do tej pory w "head to head" Dignitas prowadzi z GPlay (ex-Gplay) 2-1, jednak ostatnio rozgrywana mapa została zdobyta przez Dignitas po dogrywce. Na korzyść Dignitas przemawia to że są świeżo po bootcampie, i to że są bardziej doświadczoną drużyną. Przypomina mi się jednak pamiętny LAN, kiedy po wygraniu pierwszego BO1 z EnVyUS, GPlay nabrał wiatru w żagle i wygrał jeszcze 2-3 bardzo trudne mecze. Mam nadzieje że tym razem będzie podobnie i team E-Frag wygra tutaj 2-1. Nie zapominajmy również że wczoraj E-Frag również wygrał z duńską drużyną.

TSM vs. Hellraisers
BO3 19.30
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 83-17
Moje oddsy : 75-25
Mój bet : ICB/Low na HR. Mecz ciężki do analizy. Oczywiście wszystkie statystyki i h2h stoją po stronie TSMu, jednak po wczorajszym upsecie E-Frag, nie jest to takie pewne. TSM wrócił po dość długich jak na CSa wakacjach które rozpoczęli po wygraniu bardzo ważnego dla nich turnieju LAN. Druga sprawa - już wcześniej kilkukrotnie TSM przegrywał swoje pierwsze mecze na LANach, po to żeby potem dojść do finału. Poza tym - wątpię aby TSM chciał przegrać drugi mecz z rzędu z drużyną teoretycznie od nich słabszą, jednak ciężko tak naprawdę zbadać ich motywacje, szczególnie że ranga tego LANa nie jest zbyt wysoka. Z drugiej strony mamy HR u których kuleje ostatnio strona T, za to CT jest niemalże nie do sforsowania. Osobiście odradzam stawianie tutaj na TSM bo oddsy są bardzo słabe. Według mnie najrozsądniejszy bet - to ICB/Low na HR. Może uda się drugi dzień z rzędu.

Mouz vs. SK
BO3 22.30
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 80-20
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Do tego meczu analizy prawdopodobnie nie będzie - jednak do arkusza dodam swój bet około godziny 21. Najprawdopodobniej jednak będę tutaj stawiał Low na SK (o ile oddsy się utrzymają na obecnym poziomie).

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.

FaceBook || Twitter || Wykop || CSGOdds || Arkusz 10$
  • 2