Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? to, że jak idę do żabki o 22:30 (sklep czynny do 23) to #!$%@? nie chcą mi dać hot-doga bo już mają wszystko wyłączone? To po jaki #!$%@? piszą, że mają otwarte do 23 jak o 22:30 już #!$%@? hot-doga nie można zjeść. to nie tylko w żabce ale np. w jakimś sklepie spożywczym, idę 30 min przed zamknięciem, a ta nie pokroji mi sera bo już umyła maszyne. No #!$%@?!!!c (,)

  • 99
  • Odpowiedz
@HEADHuNtErtcz: Ponieważ otwarte =/= oferujące pełnię usług. To że galerię handlową masz otwartą do X nie znaczy, że wszystkie sklepy w niej działają do tej godziny.
Poza tym to niezdrowo jeść o tej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HEADHuNtErtcz: jak dla mnie to logiczne bez kartki. Ja też nie lubie jak dostaje zadanie do zrobienia coś tuż przed wyjściem z pracy, więc wiem jak się czują ekspedienci. Wystarczy trochę pomyśleć o innych ludziach a nie o hot dogu.
  • Odpowiedz
@HEADHuNtErtcz: wbijam kiedys do PUPu o 15 (w ten dzien czynne do 15:30) a babki juz w plaszczach stoja przy drzwiach komputery wylaczone "gdyby panu zalezalo to przyszedłby pan wczesniej my juz mamy komputery wylaczone bla bla bla"
  • Odpowiedz
@Redcreek: @yeloneck: Wystarczyła by stosowna informacja i nikt by nie miał pretensji. Skąd ja mam wiedzieć kiedy wyłączają ten opiekacz?:D przecież taka parówka się robi kilka minut więc nie widzę nic nielogicznego w tym, że klient się spodziewa ją dostać całe PÓŁ H przed zamknięciem:D
  • Odpowiedz
@Kitzus: po prostu parówki poszły a Pani stwierdziła, że skoro jest 22:30 to nie będzie wkładać nowych, bo pewnie pod koniec zmiany i tak mało chętnych na hot-dogi.
  • Odpowiedz
@Redcreek: rany boskie z takim podejściem i taką logiką zbierasz jeszcze plusy? w tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak takie opinie będą się cieszyć takim poparciem. weźmy w ogóle nie pracujmy, bo przecież praca jest ciężka, trzeba myślec o drugim człowieku. tak jak normalnie nie lubię tagów aż ciśnie się #bekazlewactwa
  • Odpowiedz