Wpis z mikrobloga

@Tiazz: Na jakiś czas guild wars 2 powinnien cię "ukraść". ArcheAge jest bardzo fajnym MMO ale na dłuższą metę musisz kupować premium bo bez niego to męczarnia. Jedyne co moge ci polecić na tę chwilę to wrócić do WoWa (wraz z nowym dodatkiem lol) ew zagrać sobie na nostalrius w Vanille WoWa
@matejss: Jak się wykupi najnowszy dodatek to się ma automatycznie jednego boosta do 90 lvl. Tylko nie wiem czy bym się odnalazł tam ;d Wszystko nowe, itemy, profesje, miejscówki ;d
@Tiazz: A szukasz gier targetable, czy non targety? Czy w sumie chodzi raczej o grywalność, fabułę?
ArcheAge'a odradzam, grałam do 45 lvl'a, przestałam. Wróciłam po kilku miesiącach - nie dałam rady grać dłużej niż do 15..
Chwilę grałam w Rift'a, ma dość dużo "fajnych bajerów", jeżeli lubisz tracić życie nad grą. Ale niestety - obecnie na rynku rządzą non-targety.
Nie ma co zaczynać grę w Aion'a - nieważne co zrobisz, to
@Akayari: Bardziej chodzi o grywalność. W WoW'ie jest tyle możliwości, że aż głowa mała. Ale szkoda by mi było wydawać pieniędzy skoro prędzej czy później by mi się to znudziło. Już tyle lat przegrałem na dodatku Wotlk. Overwatch Blizzarda mi się spodobał bo nawiązuje do WoW'a klasami, ale gdzie tam premiera :<
O! Tak samo czekam na Overwatch'a, bardzo ciekawie się zapowiada c:
Blizzard jak do tej pory jest w porządku, patrząc na rozwijanie się na tle mmo wspaniale komponują się z resztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie tak dawno czekałam na premierę Cabal'a 2, ale raczej ze względu na #dawneczasy, wspomnienia. Zawiodłam się jak nikt, totalny crap.
Często teraz mówi się o Black Desert'cie. Myślisz, że będzie dobry?
@Akayari: Ja tam pogrywam w Hearthstone'a. Ceny w sklepie trochę bolą, ale bez pieniędzy też wszystko można pozdobywać. Czasami się wkurzam i wrzucam alt+f4 no ale takie są uroki tej gry. Black Desert? Nawet nie słyszałem o tym mmorpg. Z tymi nowymi MMORPG tak właśnie jest, że na początku ktoś tam gra, a później pustki i zamykają serwery. WoW od tylu lat trzyma poziom, podobno teraz na targach E3 będą zapowiadać
@Tiazz: Oh! A co do MOBA - próbowałeś może SMITE'a? Też trochę grałam. Widok zza pleców, nie masz sterowania myszką, tylko jak w non-targetach autoattack lewym przyciskiem myszy. Bardzo fajna polityka gry, darmowe gemy, za które kupujesz skórki, gra ładnie wygląda, ogólnie jest okejkowa.
W Heartstone'a też grałam ale niestety dość krótko - wydaje mi się, że nie mam cierpliwości do karcianek. Ale widziałam jak moja znajoma w to gra i
@Akayari: Właśnie obejrzałem recenzje tego SMITE'a na YT i tak niezbyt mi pasuje. Ogólnie to jestem sto lat za murzynami w kwestii gier, bo nie zakupiłem jeszcze nowego komputera i tak jakoś wyszło. Jak porównuje inne gry do WoW'a to kiepsko coś przypasować. W Hearthstonie to magiem mi się udało z 1 HP pokonać przeciwnika, musiał się wkurzyć ;c Najlepszy klimacik w WoW'ie to był dodatek The Burning Crusade. Levelowanie było
@Tiazz: Ja też grała w Tibię.. 250 RP :X
Wstyd mi do teraz. Co najlepsze - mój kuzyn odebrał mi konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale spokojnie - to były gry naszego dzieciństwa. Teraz mogą być źle wspominane, ale pamiętam jeszcze, jak znajomych poznawało się w DEPO, chodziło się razem skillować. Uh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem tak, spróbuj. Czasu wydaje mi się,
@Akayari: Oj dla mnie LoL to też #podgra . Nie widzę sensu w grze gdzie trzeba wciskać 1-4 klawisze. W wolnej chwili zerknę na te gry, które mi podałaś. Dziękuję ;p W Diablo II graliśmy z kolegami na LAN-ie kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)