Wpis z mikrobloga

@muffman: jak zjesz to zrozumiesz czemu taka niska cena. W kategorii #!$%@? dania do mikrofali ten dorsz jest u mnie na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? nie ogarniam was mireczki XD do tego śluza te tagi, żeby dzielić sie jakimiś promocjami żeby zaoszczędzić pare zloty, pomijając fakt czy komuś to smakuje czy nie (mi akurat smakowało) ale #!$%@? trzeba się #!$%@? zawsze do wszystkiego XD
  • Odpowiedz
@urwisjakichmalo: @muffman: tak sie dzieje, jak cos z mrozonek sie nie sprzeda, u mnie tez tak jest , nie jest do oferta na wszystkie biedronki. np. osoatnio frytki aviko z 5,50 na 2zł były, kobieta prosila o zostawienie kilku paczek na zapleczu :D takze nie łasić sie, to tylko wybrane produkty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ozumiesz czemu taka niska cena. W kategorii #!$%@? dania do mikrofali ten dorsz jest u mnie na pierwszym miejscu.


@muffman: Coś mi tu śmierdzi. Naprawdę przed obniżką zaledwie 350g prduktu kosztowałoby 16 cbl? Do tego dorsz-filet 43%, skrobia modyfikowana i zagęszczacz + produkt głęboko mrożony.

Nie neguję kupowania - jak ktoś lubi to niech bierze i 20 opakowań, tylko wyrażam opinię że produkt nie za dobry dla #mikrokoksy
  • Odpowiedz
1. Smakuje spoko
2. Ta obniżka jest od 2 czy 3 tygodni, śmiem twierdzić, że nawet dłużej
3. Podobne obniżki są na wszystkie ryby tylko trzeba na czytniku sprawdzać
4. Nie pisałem o tym, bo jest to tak stare, że myślałem, że już wszyscy o tym widzą XD
  • Odpowiedz