Wpis z mikrobloga

@beniamin-k:
Te 4 przez Ciebie pogrubione to akurat na pewno nie są wyniki - przecież w treści zadania wyraźnie stoi, że:

A + B + C + D + 11 + E + F + G + H = szyfr


gdzie 11 to jedna z niemających się powtarzać liczb, uzupełniona już przez autora.
  • Odpowiedz
@luzny_lori: akurat tak się złożyło, że to rozwiązania są. Dodatkowo zaznaczyłem, że 11 jest stałą, więc jeżeli brać pod uwagę tylko to, że zmienne nie mogą się powtarzać, to nawet niepogrubione są rozwiązaniami.
Tablica, którą podałem, to [A, B, C, D, E, F, G, H] - bez zaznaczonej danej 11, która jest podana jawnie.
  • Odpowiedz
@Dinth: Nawet nie wiesz ile się namęczyłem, żeby właśnie zrobić zamknięcie w ten sposób, by się nie dało niczego uchylić i by nie było prześwitów ;) Stąd też m.in. jest taki, a nie inny zamek.
  • Odpowiedz
@luzny_lori: Rozumiem, ale to nie jest nadinterpretacja. W zagadkach często chodzi o to, żeby szukać i myśleć nieszablonowo, a w treści wyraźnie jest napisane, że "wpisać nie powtarzające się liczby". 11 jest wpisana, my jej nie wpisujemy, więc warto sprawdzić i tę opcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tylu codejamach brałem udział, że muszę czytać szczegółowo.
  • Odpowiedz
@wykop: Dawno już ją otworzyliście, tylko dzielicie to wielkie wydarzenie na dwa wpisy do tworzenie sztucznego ruchu. Jeszcze brakuje abyście odpisywali po otwarciu udając, że dalej nie wiecie jak się do tego zabrać.
  • Odpowiedz
Dawno już ją otworzyliście, tylko dzielicie to wielkie wydarzenie na dwa wpisy do tworzenie sztucznego ruchu. Jeszcze brakuje abyście odpisywali po otwarciu udając, że dalej nie wiecie jak się do tego zabrać.


@GamingGaming: Czekaj, czekaj. Czy Ty przypadkiem nie sugerujesz, że oni są mądrzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz