Wpis z mikrobloga

Jak ktoś szuka ekipy z którą może po prostu sobie pograć wieczorami coopa w klimatycznej grupie to zapraszam na arma.spolecznoscgraczy.pl, albo na ts.spolecznoscgraczy.pl, to jak ktos bedzie wolny to bedziecie mogli od razu pogadac ;) Zawsze można wbić i dowiedzieć się o co tam chodzi. Nie ma żadnego wyrzucania za nieaktywność, degradacji itp, po prostu chodzi o dobrą zabawę w dobrym klimacie ;) Jak nie znacie gry - wytłumaczymy, wyszkolimy.

Mamy dedykowany, własny serwer gry, własnego TSa i portal, na którym niedlugo pojawi się forum.
#arma3 #symulatory #steam #gry
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ska87 Wszystko wytłumacze, lap mnie na ts albo tutaj na wypoku. Jak nie znasz gry to w godzinkę wytłumacze Ci wszystkie podstawy, żebyś mógł spokojnie grac z nami misje specjalne ;) A gramy często...
  • Odpowiedz
@KtosMiZajalNickElas Gramy praktycznie codziennie. Mody podstawowe to Task Force Radio, AGM i w sumie tyle z podstawy, ale wszystko to wytłumaczę jak się spotkamy na TSie rozmawiając jak to wygląda. Oczywiście pomogę z instalacją itp w razie potrzeby. Gramy misje specjalne co 1-2 dni, a tak popykac to w sumie codziennie ktos jest na Invade&Annex
  • Odpowiedz
@KtosMiZajalNickElas: komunikacja głosowa jest na dużo wyższym poziomie (w TFR niestety było to nie omal zero-jedynkowo, przynajmniej ja tak to odczuwałem), radia na podobnym poziomie, ACRE ma jeszcze niedociągnięcia w postaci urywania całkowitego przy przeszkodzie gruntowej np wzgórze itp, co nie jest rzeczywiste, Task Force nie miał tego problemu
  • Odpowiedz
TFR jest już trochę rozbudowane, nie ma duzych roznic względem ACRE, a przynajmniej ich nie zauważyłem. Zawsze możecie wpaść i sobie zobaczyć, pomogę Wam na TS bezpośrednio - będzie wygodniej
  • Odpowiedz
Strona jeszcze nie jest dokonczona. Nagrań nie mamy, tylko screeny mogę Ci podrzucić, ale ogólnie zawsze możesz na luzie wejść i spróbować z nami po prostu zagrać, jak Ci się nie spodoba to trudno - wiele nie tracisz ;)
  • Odpowiedz
@only: Faktycznie, niezbyt rozsądnie to napisałem :D Miałem na myśli, że to Twój czas wolny i Ty go organizujesz, my nie przymuszamy, a że chorowałem to gorączka zrobiła swoje i takie coś wyszło :D
  • Odpowiedz