Wpis z mikrobloga

@noekid: @magik111: @mj-karol: https://techjourney.net/free-windows-10-upgrade-allows-clean-install-with-iso-download/

Here’s the summary on what’s allowed on reinstallation of Windows 10 based on Gabriel Aul today’s tweets:

Wipe the computer and clean install Windows 10 directly with ISO

Reset the PC (either keep or remove your files) through Settings app. This method will return the user back to clean Windows 10 on the device, as confirmed on Microsoft Community.


#!$%@? mać, szlag mnie trafi. Legenda
Firenz - @noekid: @magik111: @mj-karol: https://techjourney.net/free-windows-10-upgra...

źródło: comment_DLwCPINKGqHvhJ9GBjndyWflUrTugCbw.jpg

Pobierz
@Firenz: bo z ISO możesz zainstalować - montując je w istniejącym systemie i odpalając setup.exe :p a to, że "jakieś tweety" są, które zapewne przez dziennikarzyne zostały źle zrozumiane to zignoruj.
@noekid: rzeczywiście >_< dzięki... Normalnie nie miałbym z tym problemów, ale specjalnie robiłem clean install w7 bo bez formata byłem przez półtora roku, żeby mi się przez wupdate zassał w10 i przez ten chaos informacyjny zgłupiałem totalnie...
@noekid: a dziękuję. I tak jak tylko ulegitnię lickę poleci clean install z iso ;) I to nawet nie dla samego tradycjonalizmu, tylko przez półtora roku byłem bez formata, teraz zainstalowałem na ssd na nowo w7, 3:32 się instalował i poczułem na nowo co znaczy format, poza tym szkoda mi miejsca na to co w7 odwalał z update'ami, na ssd miejsce ma jednak znaczenie.
@noekid: jaki sprzęt? U mnie to wygląda tak, że ja ten obraz zassałem na kartę pamięci, która się tak dławi, że download 3,5 MB/s spowodował coś takiego jak na screenie. Potem to przeniosłem na ssd bo już wiedziałem co się będzie dalej działo i to może przez to, że naruszyła integralność tego iso. Zaraz się chyba #!$%@?ę i zainstaluję stery do usb 3 bo mam podpięty dysk zewnętrzny i tam wrzucę
Firenz - @noekid: jaki sprzęt? U mnie to wygląda tak, że ja ten obraz zassałem na kar...

źródło: comment_3iHmL9novCY2O4AeeudWKWdYlXxvFSWH.jpg

Pobierz
@Firenz: o, gratki, ja mam MSI GP70 - i7 4210HQ bodajże, GF 850M, ale może się czepiać nawet takiej pierdoły, o której istnieniu nie mam pojęcia (chipsety, mostki i inne)