Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam TO I rozkminiam. Mam oryginalny 8.1 kupiony z laptopem. Ale akurat jestem w takim okresie, że potrzebuję co dzień excela i mam pirata. Muszę go używać-nie mam ucieczki (chyba, że ktoś mi poleci alternatywę sprawnie obsługującą arkusze przestawne) i tak jeszcze przez jakiś miesiąc. Potem mogę wyj***ć i zapomnieć bo nienawidzę akurat tej roboty :/ Czy polecacie wstrzymać się z upgradem systemu, bo coś może pójść nie tak i mi zabiorą moje freemium, czy też może wujek okienko rozgrzeszy i da dyspensę? Rozkoszuję się oryginalnym windowsem i photoshopem i nie jestem dumny z piractwa ale akurat zwyczajnie nie mam hajsu na sprawienie sobie specjalnie teraz office 365 czy innego drogiego cuda :/
Poradźcie proszę.
#windows10 #office #microsoft #piractwo #excel
  • 11
@WujekRada: wierz lub nie ale nie mam. mam za to na koniec miesiąca jakieś 1,5-2k w plecy i muszę zrobić to co robię bo będę w gorszej sytuacji ;) no nic. najwyżej poczekam. może jakieś łatki wyjdą sensowne do tego czasu chociaż.
@tomano: No to colega Willy polecił triala. Na miesiąc możesz wziąć a później wywalić - dokladnie tak jak potrzebujesz. Jak będziesz potrzebowal na dluzej to możesz kolejnego triala założyć i na upartego tak cały czas.
@Mirkosoft: Tak zrobiłem. Wpierw spróbowałem libre office, ale mimo wszelkich prób rujnowało mi tabelę przestawną. Poza tym jest bardzo przyjemne i zostawiłem sobie. Potem będę z niego korzystał :)
@Mirkosoft: wygodnie się korzysta z office. widziałem już jak tani jest abonament na 365, ale na razie nie mam nawet tyle hajsu. na jesieni będę w szkocji - dołączę do dziewczyny. jak do mojej kieszeni zaczną wpadać funty a nie kolejne długi to kupię sobie i office zamiast libry i netfixa zamiast popcorn time. jest to obecnie jedyne miejsce gdzie muszę szukać kompromisów i krzyżować się z prawem i chciałbym takie