Wpis z mikrobloga

@qqqruqq: Miałem coś podobnego (miało bardziej regularny kształt) jakieś pół roku temu na lewej łopatce - krwawiło jak cholera, ale jako że nie bolało do lekarza nie poszedłem po tygodniu zniknęło, ale Ty idź do dermatologa bo jestem ciekaw co to było. Wołaj jak się czegoś dowiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqqruqq: każde znamie, które powiększa się, z którego cos się wydziela powinno zostać skonsultowane z lekarzem. A znamię, które jest czarne, o nieregularnym kształcie, wystające i dodatkowo cos się z niego Sączy - z grabarzem. :) ps. Lekarz na cito.
  • Odpowiedz
@qqqruqq: spelnia prawie wszystkie cechy czerniaka, ciezko okreslic rozmiar i jednolitosc zabarwienia. rob biopsje, ale maja zostawic maly margines, bo jak okaze sie czerniakiem to bedzie mozna zlokalizowac wezly chlonne i bedzie jakas nadzieja. ja bym na biopsje szedl bankowo z tym gownem
  • Odpowiedz
@qqqruqq: Miałem podobnie. Dermatolog, skierowanie do onkologa i u niego zabieg wycinania. Akcja miała miejsce dobre 12 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@su1ik: badam właśnie rynek dermatologiczny w mojej mieścinie, ale wychodzi na to, że do "niedrogiego" dermatologa i tak bym się dzisiaj nie dostał, zapowiada się kolejny dzień niewiedzy xD.
W dupach się tym lekarzom przewraca xD.

Rozmiar 5-6 mm.

Żeby jeszcze wizyta u lekarza była równoznaczna z
  • Odpowiedz