Wpis z mikrobloga

1201 - 1 =1200
Ori and the Blind Forest (PC)

Chyba najlepsza platformówka w jaką grałem - klimat, grafika, dźwięki i muzyka są po prostu wspaniałe. Podoba mi się pomysł z rozwojem postaci, "nietypowy" zapis gry (parę razy o tym zapomniałem) oraz to, że gra zmusza nas do cofania się i odkrywania nowych miejsc wraz z nowymi umiejętnościami bohatera. Fabuła jest również ciekawa i bardzo przyjemnie spędziłem czas. Gra wydaje się być łatwa, ale czasami tak nie jest. Nieraz mały Ori musiał powtórzyć planszę, bo czas reakcji Frytkownicy jest fatalny i czasami ciężko przychodzi mu myślenie (>)
Grę oceniam na 9/10. Byłoby dziesięć punktów, ale za brak polskiego języka (bardzo to nie przeszkadza) oraz brak możliwości grania po skończeniu gry (aż się o to prosi, nie zdążyłem odwiedzić wszystkich miejsc) muszę odjąć jeden punkt. Gra nie jest strasznie krótka więc polecam zapoznać się z tym tytułem. Niedawno Ori był za 5 Euro podczas wyprzedaży więc powinien wkrótce znów potanieć. Dałem za grę ok. 60-70 złotych o ile dobrze pamiętam i to był dobrze wydany pieniądz. Gra nie jest wymagająca, cały czas klatki nie schodziły poniżej sześćdziesięciu z synchronizacją pionową i jestem mile zaskoczony patrząc na to jak ostatnio rynek pecetów jest olewany. Gra jest również dostępna na Xboxa One.


#rokgier
ZmutowanaFrytkownica - 1201 - 1 =1200
Ori and the Blind Forest (PC)

Chyba najleps...

źródło: comment_xQZ522dF7smOxwg4UZwYbQVVz5HY7Tpn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach