Wpis z mikrobloga

Wróciłem z gorącej i pięknej stolicy niedoszłego państwa Katalonii - Barcelony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie, leżing, plażing, alkoholing, no ale gdybym tak miał podawać oficjalne statystyki:
- mililitry alkoholu wypite ogółem - 0 ml
- zaliczone dziewczynki - 0
- czas spędzony na plaży ogółem - 40 minut
- StreetPassy - 37
- hajs wydany na Nintendo - zdecydowanie zbyt dużo #biedapl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- godziny spędzone przy 3DSie przez tydzień - 45
- skończone gry przez pobyt: Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney: Dual Destinies
Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #3ds #wii #amiibo #gry #konsole
j.....b - Wróciłem z gorącej i pięknej stolicy niedoszłego państwa Katalonii - Barcel...

źródło: comment_dzpUTq1SlGfMuEimbfl4dy2HWK2Mgq6q.jpg

Pobierz
  • 32
@ayasecon:

10 Euro za Metroida? Za podobną cenę miałbyś cyfrową trylogię na Wii U. #ekonimistazadyche ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślisz że jej nie mam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie trzy gry które kupiłem już miałem w formie cyfrowej, a teraz będą mi świecić z poziomu półeczki i przeniosę na nie swoje zapisy, na wszelki wypadek :P

Trzeba było iść na jakąś dyskotekę -
jak można jechać na wakacje i grać?


@pandapl: Od 12:00 do 16:00 każdego dnia nie dawało się żyć. Wychodziłem rano, potem wracałem na południe, klimatyzator i zaciągnięte zasłonki, a potem wieczorkiem wychodziłem na kolejny spacer, gdzieś tak do 21:00, po czym ostro maniaczyłem do zaśnięcia w Phoenixy Wrighty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak przeszedłem koło 100-150km na pieszo przez wyjazd :/
PS AZJATKI SĄ W ODDZIELNEJ KATEGORII, ŚREDNIA WYGLĄDU AZJATEK TO 7/10 A BYŁY I WYBITNE PRZEDSTAWICIELKI ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@joookub: Może to byli Koreańczycy, a ty nie wiesz. #pdk
BTW: kiedy wracasz do gry w CS'a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@norypS: Widzę że znasz Panie hiszpański ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie
Widziałem masę fajnych rzeczy, półki pełne mang w stylu Fullmetala czy innych fajnych tytułów na targu, cena za wszystkie tomiki Fullmetala 10€ tylko... po hiszpańsku
()