Wpis z mikrobloga

#komputery #pcmasterrace
Mirki dziś rozłożyłem PC, powymieniałem sobie przy okazji wentylatory itd. Po cichu liczyłem że może to w jakiś magiczny sposób naprawi mój problem z komputerem. Niestety po złożeniu problem pojawiał się nadal. Po kilku włączeniach i wyłączeniach odpalił z takim oto komunikatem. Bios został przywrócony i komp na razie działa jednak dość chwilę ładuje bios a wcześniej wskakiwał natychmiast. Płyta zdycha? oddawać na gwarancję?
Firo - #komputery #pcmasterrace 
Mirki dziś rozłożyłem PC, powymieniałem sobie przy ...

źródło: comment_BNV1ZT1K1UkPd0At5ByhYr2EGVDPziOJ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Illutorium: Nie, zawsze miałem fabryczny.
@TX1683: Które opcje warto w UEFI wyłączyć? Obecnie mam ustawione Other OS ale korzystam z Windows 8. Warto to zmienić? Fastboot daje coś?
  • Odpowiedz
@Firo: ustaw win8. a fastboot to moim zdaniem gra nie warta swieczki bo po tym na niektorych plyach gl. ciezko wejsc do biosu, komputer przestaje sie uruchmiac z usb itp. te 5 sekund dluzej cie nie zbawi :) no i wgraj najnowszy bios! naniektorych plytach z uefi wystarczy wpiac kabel od internetu i wybrac opcje aktualizacji w uefi i samo sie zrobi.
  • Odpowiedz
@daerragh: @TX1683:
Dobra nieaktualne bo zdechł całkiem. Teraz po naciśnięciu powera rozkręca wentylatoryna maksa a po 2 sek odcina zasilanie i znów sam startuje. Oddawać płytę na gwarancję czy da się to jakoś naprawić?
  • Odpowiedz