Wpis z mikrobloga

@Drakalen: Sorry, źle to ująłem. Nawet nie kosztem, po prostu można to zmieniać a rozdzielczość w px oczywiście jest stała (zmienia się wtedy wymiar w cm)

Dpi to wartość px na cal a liczba px jest stała, więc nie ma czegoś takiego że zdjęcie mające 9000px szerokości jest za małe xD
@Andrzej_Golara: O czym Ty mówisz? w 300 dpi będzie miało tyle samo px tylko mniejszą wielkość w "cm". To jest tylko zmiana px na cal ale wielkość w px zostaje

Oczywiście photoshop z automatu zmienia wartość px przy zmianie dpi ale on zakłada że wielkość w cm jest stała

@Mallow: Dokładnie, zmienia się tylko wielkość w cm, a mój plik w 72 miał ponad 300 cm
@Mallow: @Andrzej_Golara: @Drakalen: @Klotzmann: Wysłałem Pani większy plik a ona:
"Tego typu zabiegi nic nie dają, jeśli zdjęcie w trakcie jego robienia nie będzie miało już 300 dpi. Rozumiem, że nie mają Państwo oryginalnego. W takim razie na Państwa odpowiedzialność umieszczamy to zdjęcie, ponieważ może wyjść nieostro w wydruku. "

Co to za bzdury?
@sorasill: zaznaczone, ale sobie sam zmieniłem wartość px na taką samą. Zrobiłem i wysłałem i dostałem info "Tego typu zabiegi nic nie dają, jeśli zdjęcie w trakcie jego robienia nie będzie miało już 300 dpi" xD

Ale uświadomiłem Panią co i jak, napisała że każdy ma swoje racje :D