Wpis z mikrobloga

Myslalam, ze ten koncert to będzie spelnienie marzen. A byl ucieleśnieniem koszmarów.
Slyszalam negatywne opinie o akustyce na narodowym, ale to przekroczyło wyobrazenia.
Mam nadzieję, że to nie byla ostatnia trasa. Ale to był ostatni duzy koncert w PL na ktory poszlam. Tu liczy się hajs a nie dobra organizacja.
Ale tak czy siak dali czadu!
#acdc
  • 10
@mojwa: U góry. Teraz właśnie czytam, ze od połowy płyty nic nie było słychać. Ale kasa poszła w kieszenie organizatora, IB większe od płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mojwa: @dxmant: Pretensje do zespołu, nie do stadionu. Takie zespoły jak ACDC mają własnych akustyków i to oni są odpowiedzialni za brzmienie, olali polskich fanów i tyle, bo trudny obiekt to po co się starać. Lepiej siakoś postawić głośniki, odbębnić swoje, hajs skasować i bajo. Zresztą obejrzyjcie Reduktor Szumu, cały odcinek był poświęcony temu zagadnieniu.
@mojwa: Był, Beyonce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Echo da się stłumić, wystarczy po prostu dobrze rozmieścić zestawy kolumnowe. Dźwiękowcy ACDC dali dupy i nie wiem czego tu się dopatrywać, da się na każdym obiekcie zrobić dobrą akustykę, po prostu dla nich wszystkich Polska to kraj drugiej kategorii i nie chce im się starać. Stadion Narodowy nie jest żadnym ewenementem, to stadion jakich pełno na świecie, powinni mieć
@piker: Byłem 3x na owf na narodowym ( 3 róźne dni: 1 w 2013, 2 w 2014 ) nagłośnienie na każdym koncercie tak samo #!$%@?, tylko na florence dało się coś usłyszeć, ale ona większość dźwięków miała wyciszonych w jej przypadku liczył się wokal, z kolei echo niosło się jak #!$%@?, na coldplay w 2012 za to było całkiem znośnie, ale nie zamykali wtedy dachu. Co ciekawe Rochstar ( organizator owf
@saakaszi: Polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=HQdCExq0Nqk
Niestety, ale często zespoły mają jednego z muzyków w charakterze realizatora, a to raczej kiepski pomysł. Realizator nagłośnienia na koncerty powinien być świetnym matematykiem, a jeszcze lepiej - fizykiem. Muzycy często nie zdają sobie do końca sprawy z fizyki odbić fal dźwiękowych, a jak już sobie zdają sprawę, to nie wiedzą jak to rozwiązać.

Oczywiście zdarzają się wyjątki - podobno koncert Paula McCartney'a był bardzo dobrze nagłośniony