Wpis z mikrobloga

#akademik #studbaza #studia #politechnikawarszawska
Do mirków mających doświadczenie z mieszkaniem w akademiku. Lepiej jest kwaterować się w pokoju w segmencie 3+3 z osobną łazienką i kuchnią czy w pokoju dwuosobowym z jedną kuchnią i łazienką na piętrze? Która opcja jest wygodniejsza?
I jeszcze dodatkowe pytanie, może ktoś z was tam mieszka, Riviera vs Mikrus vs Akademik? Który najlepiej wypada?
  • 8
Lepiej jest kwaterować się w pokoju w segmencie 3+3 z osobną łazienką i kuchnią czy w pokoju dwuosobowym z jedną kuchnią i łazienką na piętrze?


@kexagon: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie
a tak naprawde to loteria, nigdy nie wiadomo bo wszystko zalezy od wspollokatorow
@kolonoskopia: zdaję sobie z tego sprawę, na uczelnię idę sam z moich dotychczasowych znajomych. Mam ofertę, żeby mieszkać z colegą i jego ziomeczkami z UW w mieszkaniu, ale wydaje mi się, że lepiej jest najpierw poznać ludzi i później ewentualnie się przenosić. Czy to jest tak, że system kwateruje razem osoby z tego samego wydziału? Czy randomowe losowanie?

@czuowiek_nietoperz: dzięki, też mi się tak wydaje, chociaż gotowanie w zatłoczonej kuchni
@kexagon: Z tego co piszesz to jesteś pierwszorocznym, więc za dużego wyboru nie masz, pokój dostaniesz w zależności od tego na jakim wydziale studiujesz. Duże szanse na to, że to będą ustronie, ale nie ma się czego bać, życie w akademiku jest bardzo fajne. Co do segment vs lazienka na piętrze: wydaje mi się że w akademikach gdzie nie ma segmentów ludzie się lepiej integrują, jest większa szansa że spotkasz kogoś
@Modelowy: Ustronie od tego roku całkiem luksusowe. Pokoje 3-os zamienione na 2. @kexagon wszystko zależy od tego który akademik :). Mikrus+Riviera to w dzień targowy zasadniczo stypa. Za dużo Elki (lel). Za to w Akademiku najlepsze pogo :E.