Wpis z mikrobloga

@piotrass007: Po prostu go włączyłem i próbowałem. Jesli czegoś nie rozumiałem to konkretne pytania wpisywałem w google/yt lub pytałem bardziej zaawansowanych grafików na dA.

@phila_eagles: Nie rozumiem co ma do tego używanie dwóch programów. Na bazowej mapie jest skala, po prostu ją przeniosłem.
@phila_eagles: Trochę juz siedze w robieniu map i szczerze mówiąc nie jestem w stanie sobie wyobrazic w jaki sposób mógłbym popełnić taki błąd :P jako esteta przywiązuje duża uwagę do ładnego i historycznego wyglądu (dlatego tez mapy w grach Paradoxu często doprowadzają mnie do płaczu) wiec myśle ze skala akurat jest mniej wiecej dobra (oczywiście miga byc jakieś minimalne pudełkowe błędy).
@przykrasprawa: Napiszę nawet więcej. Liczbowa jeżeli przeskalowałeś na pewno wzięła w łeb, ale liniowa też. Bo jeżeli przeskalowywałeś, to robiłeś to w dwóch kierunkach (po x i po y, albo po kierunku północ-południe, wschód-zachód), a liniową przy okazji tylko w jednym, bo ona jest jednowymiarowa. Także skala mapy z całą pewnością zmieniła się inaczej niż skala podziałki liniowej. :P Nie mniej jednak, poglądowo Twoje mapy nic na tym nie tracą, a