Wpis z mikrobloga

@szarlootka: ale chcesz pisać z innymi co się uczą czy z tymi dla których angielski jest językiem ojczystym? Bo jeżeli to drugie to dowolna stronka z czatami po angielsku, np. chaturbate ( ͡° ͜ʖ ͡°), a to pierwsze to wg mnie zły pomysł bo będziesz się uczyła ich błędów.
  • Odpowiedz
@Shasek Tak, ale na chatroulette każe mi podać nr tel do weryfikacji, a na omegle łączy mnie tylko z polakami..
@Djuna oczywiście mówiący ojszystym angielskim byliby lepsi, ale czy coś takiego istnieje? chaturbate raczej mnie nie interesuje ;)
@k_d wolałabym konwersacje z jedną osobą, coś w rodzaju czatu
  • Odpowiedz
@szarlootka: nie wiem czy istnieje... a po polsku istnieje? Jeżeli po polsku jeszcze istnieją czaty to i po angielski istnieją. Wpisałem "chatting" w google i wyszło mi to: http://chat.icq.com/icqchat/ - bazowałbym na czymś podobnym, z tematami do rozmowy, a nie po prostu "nauka." Coś co by cię interesowało gdybyś była angielką, nie wiem... o modzie jakieś pokoje. Szukaj. A jeżeli naprawdę z samą nauką to jest livemocha.com - cośtam kiedyś próbowałem
  • Odpowiedz
@szarlootka: nie no, to messenger jak, nie wiem... skype albo gadu-gadu; popularne w stanach tak jak to drugie kiedyś u nas... sam mam, podajesz ksywkę komuś i gadacie. Na 4chan.org/soc/ masz zawsze temat "poznam ludzi przez kik", na chatroulette.com jak z kimś się polubisz to podajesz... wszyscy to mają.
  • Odpowiedz