Wpis z mikrobloga

trafiłem na niezłą #logikarozowychpaskow ,rozowy pasek jakże skrzywdzony facetami XD, ledwo 18 a już tak doświadczona życiowo XD, w dodatku większość panien pewnie takie podejście ma, dlatego #badoo czy #tinder to taki syf, nie liczcie że jest tam coś wartościowego, trzeba przerzucić naprawdę tonę gówna, poza tym jak widzisz tam ładną dziewczyne to jest ona w pewnym stopniu #!$%@? pic rel #rakinstant #rakcontent
U.....0 - trafiłem na niezłą #logikarozowychpaskow ,rozowy pasek jakże skrzywdzony fa...

źródło: comment_Rldq5RP1dQ2hvjenOraFgZKbkz4dJ0AM.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Endrius: To jeszcze nie koniec. Jutro zdaje się wrzucimy nieco kątętu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam u nas to raczej nuda, ale można przynajmniej sprawdzić jak się atencja zgadza. Można też zrobić pewną statystykę jak kto próbował zagadywać. Za to więcej doświadczenia nabraliśmy z chłopakami przy gadaniu z laskami albo przy próbach robieniu tego. To jutro najwyżej opiszę jak wygląda.
  • Odpowiedz
@Ultra_Knur_9000: yyyyy

ale ja ją rozumiem. też bym tak robił jakbym był różowym. z resztą faceci w necie patrzą tylko na łatwy seks nie ważne czy dziewczyna 18 czy kobieta 38. a dostaniesz 100 wiadomości o penetracji to Cię szlag trafia.
  • Odpowiedz
@Ultra_Knur_9000: W mojej opinii sytuacja jest analogiczna do próby szukania dobrego, bezwypadkowego 10-letniego Passata TDI z przebiegiem 100000 km... Nim znajdziesz kilka interesujących ofert, przebrniesz przez dosłowne szambo. PS. Ciekawe, jak ta panna będzie gęgać, gdy licznik będzie zbliżał się do trzydziestki, a ona wciąż będzie żyła tylko z tym swoim wywyższeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ultra_Knur_9000: nie znam całokształtu, ale na podstawie tych 3 wiadomości naprawdę nie widzę nic niepokojącego. widziałem masę gorszych przypadków i to niestety nie wynikających z potrzeby selekcji "pacjentów" a z bycia wulgarną idiotką.
  • Odpowiedz
@Ultra_Knur_9000: badoo niczym sie nie rozni w tym względzie. to są te same baby co w realu. tylko te realnie ukrywają swoją manipulatorską nature przed "normalnymi" facetami (nie widzimy tego, bo sie nie znamy na tym, ale też one nie chcą się pokazać z tej strony). kolezankom mowia to co wyzej na ploteczkach i tak wlasnie postępują. wszystkie, które są cwane (mylone z inteligencją), zwykle powyzej przecietnie ladne i juz wiedzą
  • Odpowiedz
@Ultra_Knur_9000: wielkiego znaczenia to nie ma, bo one tak funkcjonują. stad np olewają miłych, bo sie dają robić w balona, liczą się z ich pokrętnym zdaniem, manipulacjami, zazdrością, fochami i są zależni od ich jazd. kobiety jak miedzy sobą grają na emocjach, obwiniają za własne błędy - nie mogą pracować w grupach i siebie wzajemnie niszczą, bo współpracować z nimi się nie da. za mało jest rzeczowości w ich działaniach, rozmowach.
  • Odpowiedz