Wpis z mikrobloga

“We get a list of the players that Wenger wants,’ said Lord Harris. “On the list is a centre forward, but I’m not going to tell you who he is. You’ve got to get the other team to want to sell him, but I think he wants to come. It basically comes down to whether the other team can find a superstar to replace him, because they don’t have to sell.”

Benzema, Lewandowski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

.

Szczerze mówiąc nie chce mi się sprawdzać na ile Guardian zmanipulował wywiad z jednym z dyrektorów sportowych. Lord Harris też mówił, że nie mieliby problemu z pobiciem rekordu transferowego na odpowiedniego zawodnika 42.5 mln funtów(za Ozila równe wtedy 50 mln euro) równe obecnie przez wysoki kurs futna 59 mln euro. Raczej się nie ma co łudzić, że o ile nie dojdzie do jakiejś niesamowitej kłótni z menadżerami klubu czy też nie zostaną odstawieni na ławkę to nie zmienią klubu, a to, że klub mógłby tyle wydać nikogo nie dziwi bo od ostatniego sezonu budżet transferowy klubu jest na poziomie 72 mln funtów, a w tym okienku wydali z własnej kieszeni ledwie 10 mln.

źródło
#arsenal
  • 8
  • Odpowiedz
@Pustulka: Wydaje mi się, że jeżeli nic się nie ruszy na rynku transferowym, to nie ma szans na żadnego z napastników którzy są łączeni z Arsenalem.
Kto wie, może PSG kupi Lacazette, a wtedy możliwa będzie sprzedaż jednego z ich napastników. Może to być Ibra, ale on raczej obierze inny kierunek niż Anglia.
Wcześniej nie ma co gdybać. Bayern, Real nie puszczą jedynego napastnika jeżeli nie będą mieli zastępstwa.
  • Odpowiedz
Może to być Ibra, ale on raczej obierze inny kierunek niż Anglia.


@ghost1511: To jest niemożliwe z uwagi na tygodniówkę, menadżera Ibrahimovica i wiek.

Wydaje mi się, że jeżeli nic się nie ruszy na rynku transferowym, to nie ma szans na żadnego z napastników którzy są łączeni z Arsenalem.

Na 90% żaden nowy napastnik nie przyjdzie. Jest Giroud, Welbeck, a ostatnio Wenger włączył do składu Akpoma, a duet powyżej jest niedostępny.
  • Odpowiedz
To jest niemożliwe z uwagi na tygodniówkę, menadżera Ibrahimovica i wiek.


@Pustulka: Chodziło mi raczej o inny zespół niż Arsenal w kontekście transferu do Anglii, ale tak jak pisałem raczej nie wybierze żadnego klubu z PL.

Na 90% żaden nowy napastnik nie przyjdzie. Jest Giroud, Welbeck, a ostatnio Wenger włączył do składu Akpoma, a duet powyżej jest niedostępny. Lord Harris jedynie pręży muskuły, bo zbliża się start sezonu i czas przedłużania
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że mimo wszystko należy się jednak spodziewać jeszcze jednego transferu. Może skrzydłowy/napastnik, ktoś pokroju Reusa/Aubameyanga z akcentem na tego drugiego.


@ghost1511:
Myślę, że nie:

Giroud, Welbeck, Akpok i jedna pozycja do rozdosponowania + Walcott i Alexis
Skrzydłowych jest aż za dużo: Alexis, Walcott, Chamberlain, Gnabry, Joel, Wellington na dwie pozycje + Welbeck, którego Wenger również tam wystawiał, a sam kombinuje również z Ramseyem, Ozilem, Wilsherem i Ramseyem na
  • Odpowiedz