Wpis z mikrobloga

Dzis rano sie zakochalem.

Robie to kazdego dnia, kazdego dnia gdy budze sie i obok jest ona. To smieszne, ze po tylu latach (5) nadal gdy widze ja rano, czuje sie szczesliwy, tak jak za pierwszym razem gdy sie przy niej obudzilem.

Mireczki nawet nie jestescie sobie w stanie wyobrazic jakie to przyjemne, wiedziec ze obudzi sie czlowiek przy kims, przy kim moze czuc sie bezpiecznie, dobrze. Przy kims kto Cie rozumie i wspiera, akceptuje za to jaki jestes. Akceptuje Twoje wady, Ciebie.

Zwiazek to tor przeszkod, musicie je razem pokonywac, czasem przeszkoda jest sama

Zakochanie jest wtedy, gdy chcesz isc z kims spac.

Milosc jest wtedy, jesli chcesz sie przy tym kims budzic.


#bestofsorek
  • 25
@sorek: Nie odkryłeś Ameryki tymi ostatnimi zdaniami:

Miłość nie wyraża się w pragnieniu spółkowania (to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet), ale w pragnieniu wspólnego snu (to pragnienie dotyczy tylko jednej jedynej kobiety).


"Nieznośna lekkość bytu", M. Kundera
@sorek: Piątka cumplu,mam podobnie ze swoją (staż 4 latek). Czasem mnie #!$%@? ,że moi niektórzy ziomkowie rzucają sucharami w stylu "przy jednej dziurze to i kot zdechnie,nie chciałbyś czegoś innego zaruchać?" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sorek: mam tak samo kumplu, tylko Ciebie kocha chyba bardziej bo ja chcialem w dni nieparzyste ale powiedziala ze Ty juz je zaklepales:((

@sorek: mnie zostawiła tydzień temu. Czułem to samo, za każdym razem, jak ją widziałem, moje serce wypełniało ciepło, optymizm i chęć do życia. Teraz, jak otwieram oczy, widzę tylko pustkę. I pustkę czuje wewnątrz.