Wpis z mikrobloga

@zergqq2: 18650, może być polecany efest (fioletowe) do tego ładowarka nitecore mini. W polskim sklepie wyjdzie drożej, ale wierz mi że ten sprzęt ma zajebisty stosunek cena/jakość.
A, właściwie to nawet nie trzeba kupować ładowarki jeśli nie zamierzać ciągnąć non-stop, bo nowa wersja ma ładowanie z usb
  • Odpowiedz
@zergqq2: Weź sobie samsungi 25R. Mają bardzo dobre opinie co do ogólnej jakości, trzymania pojemności etc. Gdzieś czytałem, że te baterie 40A to po prostu rebrandowane baterie dużych graczy jak właśnie samsung, sony i LG i po prostu nie do końca mówią prawdę w opisie. Te baterie 40A może są w stanie wytrzymać takie natężenie bez wybuchu, ale tylko skokowo. Mod elektroniczny ma więcej opcji i różne fajne zabezpieczenia. Mody
  • Odpowiedz
@zergqq2: Drut spoko. Wersja 0,3, 6-8 zwojów na śrubokręciku w zestawie i powinno być ok na początek. Wpisz w google subtank coil build i wyskoczy filmik z brodatym gościem, który świetnie pokazuje co i jak. Potem wiadomo -poczytasz, pokombinujesz. Liquidu konkretnego nie polecę, bo od 3 lat używam bazy inawera z aromatami i nie jestem w temacie. Jeśli dopiero się przerzucasz z normalnych fajek, to sugeruję jakąś tytoniową siekierę 18mg,
  • Odpowiedz