Wpis z mikrobloga

@Bramborr: To jeszcze do ustalenia, nie wiem w sumie dokładnie. Auto całe czarne, kilka chromowanych elementów które planuję usunąć (przynajmniej z przodu) i taka wizja przyciemnionych szyb mi się podoba, ale jak ma być to utożsamiane z sebixową manią to nie dziękuję :D
  • Odpowiedz
@Kodziak: przyciemniaj. Ja mam i jest spoko. Czuje sie w takim wozie lepiej. Wiecej prywatnosci. A przy takiej pogodzie napewno bedzie mniej grzalo
  • Odpowiedz
@Kodziak: za boczne przody zabiora ci dowod. Sam robilem ale nie polecam. Boczne wychodza jeszcze spoko ale tylnia jest tak zaokraglona ze wychodzi dramat. Jak masz jakies 300 cebulionow to lepiej oddac do roboty
  • Odpowiedz
@skowyr: Czyli tak jak czułem, dzięki. Właśnie się zastanawiam, bo folia to tania jest, a bulić za to trochę boli. Spróbuję sam, jak nie wyjdzie to z czasem odda się na zakład ;d
  • Odpowiedz
@skowyr: @Kodziak: Pewnie, z tym samym zamiarem walczę od tygodnia, ale czy przyciemniać czy nie to już wiem- przyciemniać, teraz walczę z % przyciemnienia. Z jednej strony nie chcę mieć 100% bo wg mnmie to jest sebixowe a z drugiej nie zrobić czegoś, czego efektu nie będzie widać. Ja celuję w 70% i chyba będzie git.
  • Odpowiedz