Wpis z mikrobloga

Krótka piłka - jak będzie wyglądać polityka w wydaniu PiS:

Jak wygramy wybory, to jest cały zespół, który w uzgodnieniu z episkopatem wprowadzi takie zmiany [do ustawy on in vitro], żeby ludzie mogli mieć dzieci.


~ Stanisław Kogut, senator PiS #

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska: "Niechlubnych"? Przyznajmy to otwarcie, neuropki miały wtedy po 6-11 lat, może nie ma co szastać dramatycznymi określeniami:)
Piszę że trzeba się będzie pogodzić tak jak ja się pogodziłem z tym, że 8 lat rządziła ekipa złodziei i szkodników, czas zmiany już nadszedł. A wy poczekajcie też z osądami jakiś czas a nie już jojczycie i rozliczacie.
  • Odpowiedz
  • 3
@arczer: Ja przyjacielu miałam wtedy więcej lat, dobrze pamiętam te dawki żenady, ktore fundowano nam w tamtym okresie.
No, ale my dalej nie o tym. Odbiegasz od tematu, żeby nie powiedzieć, że PiS nie można przyrównywac, bo nie i to było dawno, a PO można, no bo to przecież wyjatkowa partia, tylko tam można spotkać idiotow i przestępców. Czas zmiany - ha ha ha. Zamienil stryjek siekierke na kijek.
  • Odpowiedz
@alkan: Jakieś niezdrowe podniecenie panuje wokół tematu in vitro. Jak dla mnie temat marginalny, bezpośrednio dotyczy pewnie paru procent społeczeństwa.
Pozbycie się i rozliczenie łapówkarskiego, kłamliwego i PRLowskiego betonu to powinien być temat nr1. Ożywienie gospodarki, zmiana prawa gospodarczego na mniej rabunkowe i opresyjne. Koniec z ilością nadmiernych podatków. Koniec z absurdalnymi przywilejami dla zachodnich koncernów, które gniotą polski przemysł i handel od środka.

Invitro - sritro.

#polityka
  • Odpowiedz
Jak dla mnie temat marginalny, bezpośrednio dotyczy pewnie paru procent społeczeństwa.


@Eco999: Prawda, ale jednocześnie dla tych paru procent jest bardzo ważny (podobnie jak np. związki partnerskie dla homoseksualistów). Zresztą czy naprawdę aż tak wiele czasu temu poświęcono? I jeszcze ważniejsze pytanie: kto robi wokół tego zamieszanie? Z tego co widzę, to znacznie bardziej w tematach obyczajowych krzyczą politycy i publicyści prawicowi.

Kolejna sprawa to to, że aktualnych wydarzeń używam tylko do pokazanie pisowskiej mentalności - ot najważniejsze: "w porozumieniu z Episkopatem". Tu nie chodzi tylko o in vitro, ale również o aborcję, homoseksualistów, program nauczania, finansowanie Kościoła, treści w mediach publicznych i wiele innych rzeczy. A wszystko "w porozumieniu
  • Odpowiedz