Wpis z mikrobloga

Do odpowiedzi na moje wytłumaczenie, abym się nie tłumaczył. Pytam się swojej kobiety gdy chcę umieścić fragment naszej prywatnej rozmowy gdzieś, za to ją właśnie między innymi mam.

To, że mylisz zasady obycia z pantoflarstwem, to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Mikunda:

Do odpowiedzi na moje wytłumaczenie, abym się nie tłumaczył.

No tak, tylko, że to nie ma ze sobą, żadnego innego logicznego związku niż przeze mnie wspomniany.

Pytam się swojej kobiety gdy chcę umieścić fragment naszej prywatnej rozmowy gdzieś, za to ją właśnie między innymi mam. To, że mylisz zasady obycia z pantoflarstwem, to już twoja sprawa.

To ty mylisz mnie z kimś innym, ja pisałem o słowie "błagam" nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Donk_von_Fisher @cooles @robertoson Co wy się tak uczepiliście tego słowa "błagam", bardzo mnie to rozśmieszyło to i użyłem słowa o mocniejszym wydźwięku aby to podkreślić. Rozumiem, że wy mówicie wszystko zawsze dosłownie i nigdy nie hiperbolizyjecie?
  • Odpowiedz
@Mikunda: Nigdy, kobiety są zbyt głupie by pojąć przenośnię czy hiperbolę. Zazwyczaj. Lepiej nie mącić im w głowach i mówić wprost bo one "czytają między wierszami" wmawiając sobie największe bzdury. I jedno takie twoje "błagam" z żartu może przerodzić się w coś dziwnego, uważaj. ;)
  • Odpowiedz