Wpis z mikrobloga

Chyba nie mogłem znaleźć lepszego dnia niż dzisiejszy na opublikowanie aktualizacji. Po pierwsze, mijają dokładnie 3 miesiące od ostatniej aktualizacji, po drugie - mam dzisiaj urodziny ( ͡ ͜ʖ ͡).

Tak więc z tych dwóch okazji oddaje wam wersję 1.0 (choć to wciąż beta).
Pełny changelog jest w sklepie, więc nie będę go tutaj wklejać. Jeżeli wierzyć jednemu z testerów (który jednak dla własnego bezpieczeństwa pozostanie anonimowy) apka "urywa dupę". Jest kilka szczegółów, które muszę doszlifować, ale w odróżnieniu od poprzedniej gałęzi - aplikacja zdaje się po prostu działać.

Być może powinienem wspomnieć o kilku zmianach, które nie konieczne są oczywiste dla wszystkich:
- logowanie nie jest wymagane, ale mocno zalecane (trzeba rozwinąć dolny pasek na stronie głównej i wybrać "zaloguj")
- jest możliwość odpowiadania wielu użytkownikom - trzeba wejść na stronę wpisu, a później kliknąć wpis bądź któryś z jego komentarzy po lewej stronie (tak, jak w apce SMS).
- liczba pobieranych powiadomień z tagów ograniczona jest do ok. 200. Jest to celowy zabieg, wykonany głównie z myślą o ludziach którzy mają wielką ilość powiadomień. Unikamy w ten sposób szybkiego wyczerpania limitu API.
- w razie crashy prosiłbym o przesłanie logów wraz z krótkim komentarzem co się działo w danej chwili (ustawienia -> debug -> wyślij logi).

Chciałbym podziękować @michalkosecki - za odświeżony projekt interfejsu, @blinkin, @kfasu, @mars83, @Papilon - za dzielne testowanie.

I jeszcze jedno - wkrótce pojawi się nowy model dotacji. Ale to niebawem.

Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mirkowp #bojowkawindowsphone
  • 30
@LubieLiscie: Po pierwsze sto lat a po drugie świetna aktualizacja ( ͡ ͜ʖ ͡) więcej opcji przy pisaniu komentarza, wyświetlanie plusujących, odświeżony interfejs, no miazga. U mnie jest jedynie drobny błąd z wyświetlaniem pojedynczego wpisu, jest dziura między wpisem a belką z powiadomieniami, ale jak na ilość nowych rzeczy to naprawdę nic złego. Czekam na nowy model dotacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)