Wpis z mikrobloga

O, we feministkę p--------o drzewo i nie żyje


była feministką, działaczką LGBT, inicjatorką zielonogórskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii

Nawet drzewo ma prawidłowe odruchy

szacun dla drzewa

ale jak dobrze wymierzyło, trafiło tylko w nią


Festiwal s----------a dzieciakow part 6832, tym razem ciesza sie ze smierci niewinnej osoby, bo miala odmienne poglady. Nie wiem nawet jak to skomentowac
#neuropa #shitwykopsays #rakcontent
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spatsi:

różnią się zbytnio od islamskich radykałów, których tak nie cierpią.


gardzić pisząc głupie komentarze a podrzynać gardła ludziom na ulicy to jednak zasadnicza różnica

  • Odpowiedz
@Choir: Ty jesteś zbędny, bo nie umiesz wyciągać wniosków ze szkodliwości środowisk LGBT i feminazistek.

Daruj se te pseudoemocjonalne brednie jaki to jesteś poruszony. Lepiej, że to drzewo spadło na nią, niż na dziecko.
  • Odpowiedz
@Choir: I jeszcze usunęli wpis @claudio1 w którym napisał

co, znowu zaczyna się festiwal s----------a i heheszki z czyjejś śmierci? Widać wakacje za długo trwają. Do szkoły wracać gimbusy.


Moderatorów też rekrutują w gimnazjach o zaostrzonym rygorze czy jak?
  • Odpowiedz
Była zbędna dla społeczeństwa bo p--------a głupoty. Jak to mówią selekcja naturalna xD


@SebusPL: jeżeli tak działa selekcja naturalna, to nie zazdroszczę colego. Uważaj podczas najbliższej burzy.
  • Odpowiedz
@Choir: bo poglądy liberalne na wykopie to wolność ale tylko dla poglądów liberalnych - coś jak "we the people" w k-cji USA czyli biali, wolni, bogaci mężczyźni
  • Odpowiedz
  • 0
@Choir: Jakim trzeba byc s----------m, zeby cieszyc sie ze smierci mlodej kobiety, dzialaczki spolecznej i w ogolw drugiego czlowieka.. Nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz
@pejczi: Tak jak można jej żałować. Nie znam kobiety i mało mnie obchodziła ale serio pytam się ludzi którym jest teraz jakoś tak przykro bo ktoś zginął. Zawsze się załamujecie jak ktoś zginie czy tylko jak na wykopie o tym będzie głośno?
Tak jak wam jest teraz przykro tak ktoś może cieszyć mordę bo ktoś zginął dla mnie głupota obu tych grup jest porównywalna.
  • Odpowiedz
Z chęcią wszyscy się dowiemy jaka jest PRAWDZIWA idea działalności obecnych feministek według @dzondemon , bo przecież na pewno nie walka o większe prawa niż przysługują mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzondemon: Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz ale chyba jeszcze tej z przełomu XIX i XX wieku, kiedy to miało sens. To teraz lekcja feminizmu współczesnego:
Dakkar - @dzondemon: Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz ale chyba jeszcze tej z ...
  • Odpowiedz
@Dakkar: amerykańskie feministki reprezentują co innego niż polskie chociażby. Amerykański feminizm jest bardzo autorytarny, gdy ten polski jest bardziej liberalny.
  • Odpowiedz
@Choir: prosze uszanowanie moich pogladow do krecenia beki ze smierci innych ludzi. Ty faszysto nie bedziesz mi mowil z czego mam sie smiac a nie! Festiwal s----------a wsrod wykopkow trwa, wytykaja palcami ludzi z ciezkim poczuciem humoru! MY TEZ CHCEMY ROWNYCH PRAW!
  • Odpowiedz