Wpis z mikrobloga

@GdzieJestBanan: Dokładnie, ja podobnie do @dreaper. Wczoraj odebrałem eVic-VT 60W TC, ale.. zamówiłem go dla potestowania kontroli temperatury oraz, co najważniejsze, BO TAK PIĘKNIE WYGLĄDA.
A tak to sigelei 30W wystarczał :)
a iSticki zawsze mi się kojarzą jako takie robione na szybko po łebkach..

Po co komu 100W?! ;)
eVic-VT 60W


@maur: Widząc tego evica, widzę to :D
Myślę, że 100w to do dripperów. Sam chciałbym sobie kupić drippera, ale nie wiem, czy istick 50w starczy. :D
Co do wykonania isticków - mam 50w i wydaje się solidny, ładnie leży w dłoni no i przede wszystkim spełnia moje oczekiwania - a to najważniejsze.
@GdzieJestBanan: O faktycznie. :D Powinni dołączać w zestawie. :>
No do dripperów, ale.. może jestem jakiś inny, lecz:
Na lemo/subtanku wapowałem do 18W. Na billow v2 wapuje 20W (chociaż zwiększe średnicę grzałki i może wtedy zwiększe)
Na dripperach single/dual setupach wapowałem do 30W.
Pomijając quady i inne cudaczne konfigi, to nie wiem jak można choćby 60W potrzebować. :)
To co za drippera planujesz i jakie setupy?
@maur: Na razie nic nie planuję, dopiero co dostałem w ręce isticka i lemo. Pewnie wezmę jakiegoś Doge, bo widziałem, że są dość popularne, ale jak mówiłem - jeszcze nic nie planuję, bo na dripperach praktycznie wcale się nie znam. Ale chętnie poczytam propozycje. :)
@GdzieJestBanan: Mam Derringera i Doge. Doge większy ale bardzo luźno schodzi cap, dlatego staram się nie wychodzić z nim z domu bo wkładając do kieszeni kiedyś mi zleciał cap. Ale do wapowania w domu sprawdza się lepiej - nieco większa pojemność. A Derringer kozacki mały nie wiem co mogłoby się w nim zepsuć.
W obu da się ustalić airhole zarówno pod 1 grzałkę jak i pod 2.
Także ja stosuje Doga
@maur: Mi na ewentualnej mobilności drippera nie zależy, od tego są -tanki, a dripperka trzeba ciągle uzupełniać, co jest mało wygodne. :D Chociaż jak wychodzę na dłużej z moim lemo2, to i tak biorę zapas liquidu, bo skubany chleje jak wściekły. :)
@GdzieJestBanan: Billow v2 mnie zaskoczył trochę, 5ml rzeczywiście wchodzi.
..ale pewnie też będę na dłuższe wyjścia zabierał buteleczkę. co poradzić..;)
Patrząc na tempo rozwoju atomizerów (i ile brały liquidy 2 lata temu, rok, teraz) strach pomyśleć co za rok na topie będzie.
Billow v2


@maur: Brzydki ten Billow, ale konstrukcja widzę pod dwie grzałki. To faktycznie, pewnie pochłania nawet i więcej niż lemo.
Fakt, człowiek trochę nie nadąża. Ledwo zdążyłem kupić dość nowego istick50, a ci już zdążyli wypuścić kilka kolejnych wersji, wyszły nowy Sigelei, Evic i masa innych nowości. A człowiek jak raz wszedł na pewną półkę epapierosów, to chciałby to wszystko mieć i testować... :D
@GdzieJestBanan: Chciałby, chciał. Ale postanowiłem sobie odkładać różnice między tym co wydawałem na papierosy, a tym co wydaje na efajki i wolałbym by byla jakaś różnica. ;)
@maur: Jak sobie policzyłem, ile wydawałem na fajki, to raptem w dwa miesiące (biorąc pod uwagę 'składniki na liquidy itp.) zakup mi się ''zwrócił''. TEORETYCZNIE gdybym odkładał tę różnicę, to co półtora miesiąca mógłbym kupować nową baterię czy atomizer, ale jako, że jeszcze stałych dochodów nie posiadam, to się wstrzymuję. Ale boję się, co będzie kiedy rozpocznę pracę... :D Przeglądając tag, to niektórzy przeszli z nałogu papierosowego w nałóg technologiczny/gadżeciarstwo, a
@GdzieJestBanan: Szczerze mówiąc wolałbym żeby firmy szły teraz bardziej w stronę porządnej konstrukcji i dokładności elektroniki, zamiast dorzucać waty z których nikt poza ekstremalnymi entuzjastami nie skorzysta. Zadymianie pokoju jednym zaciągnięciem jest fajne przez chwilę, a potem tylko drażni przy normalnym użytkowaniu.
Szczerze mówiąc wolałbym żeby firmy szły teraz bardziej w stronę porządnej konstrukcji i dokładności elektroniki


@Grubstone: a ja bym życzył sobie dodatkowe akcesoria do montażu w gwincie 510/porcie które n.p. zamienią toto w latarkę, albo w przenośny czajnik czy ładowarkę-ogniwo dla urządzeń na USB ;)