Wpis z mikrobloga

Mam w ulubionych #film i myślałem że poczytam tu jakaś fajne dyskusje o filmach, grze aktrskiej itp. Zamiast tego mam tysiąc pytan o film na wieczór. No kur... Ile można? Szukasz fajnego filmu? Idz na filmweb i poszukaj w wyszukiwarce uwzględniając swoje widzimisię, a nie pytasz "jaki polecacie film do srania" albo "szukam dobrego filmu psychologicznego podobnego do Piły III"

#film #boldupy #patologiazewsi
  • 9
@Dziglipaf: no to po #!$%@? siejesz ferment jak nie masz nic do powiedzenia? znalazłeś kogoś do pogadania - wystarczy napisać, ale cebula w Tobie mocna, wpadasz tylko ponarzekać. wpadasz na czarnolisto za bycie głupkiem wioskowym.
@gjk_: nie podoba mi się to i tyle:-)
Uwazam ze to glupie.
Widzę ze szanowny kolega tez zadawal wcześniej pytanie na mirko w stylu poleci mi ktoś dobry film na wieczór stad tez bol dupy u kolegi:-) ehhh
@Dziglipaf: taaak, owszem - oczywiście, że się pytam (i odpowiadam) o filmy do polecenia - tak się robi jak się żyje między ludźmi, wiesz? rozumiem, że Ty znasz całą kinematografię na pamięć i nigdy niczego nie szukasz.

a nie tak długo potem padła odpowiedź na Twojego posta i padło proste pytanie - jaka gra aktorska w 2014 najbardziej przypadła Ci do gustu. tak czy nie? Twoja odpowiedź - zero kontynuacji tematu,
Pobierz gjk_ - @Dziglipaf: taaak, owszem - oczywiście, że się pytam (i odpowiadam) o filmy do...
źródło: comment_hvCTmxDsFuwZ0H5yxrtFoxiw8neQqXZx.jpg
@gjk_: jestem przerażony Twoimi komentarzami :-)
Spokojnie gościu :-) skąd tyle agresji i nerwów? Na tym świecie są ludzie ktorych niektóre rzeczy irytują i trzeba z tym jakos zyc:-) po co obrażać kogos i zachowywać się jak dziecko? No chyba ze jest się dzieckiem:-) nie zachowuj się tak ze jak tylko coś odbierasz jako atak na swoja osobe rozpoczynasz kontratak:-) ale to tylko moje zdanie, może w tych internetach panuje jakaś