Wpis z mikrobloga

mirki z #rzeszow prowadzace #dzialalnoscgospodarcza - szukam dobrej (i oczywiście niedrogiej) księgowości. trochę mnie irytuje aktualna księgowa, która ma swoje lata, może i jest dobrą księgową, ale nie ogarnia komputerów i to robi problemy.

potrzebuję takiej księgowości, gdzie wszystko załatwię mailem od ręki, nic nie zginie, i fajnie by było gdyby pomogli ogarnąć wszelkie papiery potrzebne do założenia działalności, bo różowy będzie teraz zakładać swoją

ktoś coś? proszę o dane kontaktowe + cena.

dodam, że mam maks 10 faktur zakupowych/3 sprzedażowe miesięcznie, rozliczam się co kwartał, więc księgowa dużo roboty mieć nie będzie, więc 200zł/mies. to raczej dużo (aktualnie mam 50zł netto/mies, ale księgowa 50km od rzeszowa)

EDIT: chcę, by w umowie księgowa wzięła odpowiedzialność za błędy na siebie. u pierwszej księgowej tak miałem, u drugiej nie, a obie popełniały błędy - nie chcę tracić czasu na kontrolowanie księgowej i martwienie się czy jej błąd nie spowoduje kary dla mnie
  • 14
EDIT: chcę, by w umowie księgowa wzięła odpowiedzialność za błędy na siebie. u pierwszej księgowej tak miałem, u drugiej nie, a obie popełniały błędy - nie chcę tracić czasu na kontrolowanie księgowej i martwienie się czy jej błąd nie spowoduje kary dla mnie

A takie coś ma jakąś moc prawną?
@noekid:
@nico112: nie wiem, wątpię, że po takim zapisie urząd skarbowy przerzuci odpowiedzialność na księgową - ale jakby co jest podstawka do sądzenia się. zapłacę co trzeba i wytaczam proces przeciwko księgowej
@noekid: proponuję http://www.twojebiuro.rzeszow.pl/ młoda księgowa, wiele razy potrzeba mi było na szybko podesłać skan jakiejś starej faktury albo coś takiego i praktycznie było zrobione w 10-15 minut. Ogólnie dużo innych rzeczy też na plus, nie miałem nigdy żadnych problemów. Nie pamiętam stawek niestety, ale pamiętam, że było całkiem rozsądnie.