Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,
Zagrałem w ten weekend w badmintona pierwszy raz od dawna i... oszalałem :)
Zastanawiam się, czy jest tu jakaś mikro-liga badmintonowa w #krakow, żeby wymienić poglądy i poszukać kto i gdzie gra.
Ponieważ jestem mniej niż amatorem, a w dodatku zwolennikiem pleneru, to zakupiłem prosty zestaw w Makro (60PLN) z 2 rakietkami średniej jakości i siatką.
Funu co nie miara! :)

#badminton #sport #cycki
WooSan - Drogie Mirki,
Zagrałem w ten weekend w badmintona pierwszy raz od dawna i.....

źródło: comment_kSqwPZE4HhexVhTQew1rLo2KH6mGAJfW.jpg

Pobierz
  • 25
@WooSan: jest ekipa (dość mocnych) gości, grających dwa razy w tygodniu; chodzą tam też ludzie początkujący, jakkolwiek jest też np. 72-letni starszy pan, który wcale nieźle gierzy
jak Ci się jeszcze będzie chciało grać od września to daj znać - wtedy startuje nowy sezon (gra się w hali szkoły podstawowej - jedno z lepszych boisk do badmintona w mieście)
@ManolaOla:
@alczas1
@kajelu:
@kieru: dzisiaj o 18:30 w rogu Błoni, gdzie jest lądowisko, czyli od Cichego Kącika?
Sprawdzimy jeszcze tylko wiatr :-)
Mam zestaw 2 rakiet, lotki i siatkę, czyli wszystko, czego potrzeba do rozgrzewki
Jak ktoś przyniesie jeszcze 2 rakiety, to będzie wypas!
@Xamox: Ja najpierw próbuję chętnych amatorów zebrać - do lig daleko - mnie przynajmniej
Jak na razie prawdopodobnie będę z kumplem i będzie 4 rakietki
do tego @kajelu zajrzy, więc jeszcze jedna osoba i będzie debel ;)
@ManolaOla???
@wojTrek:
1. Jest lato. Ja mam podstawowy sprzęt i wolę. Moge cieszyć się pogodą i czerpać darmową energię ze Słońca, więc nie zamierzam szukać hali i jeszcze za nią płacić, bo "badminton to sport halowy".
2. Nikogo nie zmuszam.
3. Szukam chętnych.