Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: Bo śmieją się ludzie z islamistów, że padają i całują piasek, a sami nie lepsi i machają łapami na prawo i lewo. Jadąc polskimbusem przez okoliczne miejscowości (w każdej kościół) zaznałem zażenowania jak pół autobusu co 10 min macha rękami jak idioci.
Dodam, że kierowcy też to samo robią podczas jazdy, głupota.
Albo przez jedzeniem, czary ci do garnka jedzenia nie włożą. Nie pracujesz nie masz, pracujesz masz.
Co mają
Bo śmieją się ludzie z islamistów, że padają i całują piasek, a sami nie lepsi i machają łapami na prawo i lewo. Jadąc polskimbusem przez okoliczne miejscowości (w każdej kościół) zaznałem zażenowania jak pół autobusu co 10 min macha rękami jak idioci.

Dodam, że kierowcy też to samo robią podczas jazdy, głupota.

Albo przez jedzeniem, czary ci do garnka jedzenia nie włożą. Nie pracujesz nie masz, pracujesz masz.

Co mają czary-mary do
@Wextor: tak samo #!$%@? mózgowe maja ludzie co naklejają na szybę "jadę z dzieckiem" "brajan w aucie" itp #!$%@? czemu ma to służyć ? Ze jak jakiś debil będzie #!$%@? i zobaczy taka naklejkę to refleksje na temat życia człowieka i jego wartości mu sie automatycznie włączy i zwolni ? Czy może chcą sie pochwalić ze juz dziecko maja ?
tak samo #!$%@? mózgowe maja ludzie co naklejają na szybę "jadę z dzieckiem" "brajan w aucie" itp #!$%@? czemu ma to służyć ? Ze jak jakiś debil będzie #!$%@? i zobaczy taka naklejkę to refleksje na temat życia człowieka i jego wartości mu sie automatycznie włączy i zwolni ? Czy może chcą sie pochwalić ze juz dziecko maja ?


@areczkie: Nie, ratownicy podczas wypadku mają wskazówkę, że powinni poszukać jeszcze małego
Oznaczają w ten sposób swoje #!$%@? mózgowe czy jak?

Nie, żebym miał coś przeciwko religii, ale rzeczywiście, naklejanie czegoś takiego to już oznaka #!$%@? umysłowego.


@Wextor: @Drmscape:

To po prostu bardzo wygodna "pieczątka". Często zagadywałem ludzi (albo ich pozdrawiałem), którzy wychodzili z takiego samochodu np. pod marketem, od razu można zapytać z jakiego duszpasterstwa / grupy parafialnej są. To bardzo fajne, bo można rozszerzyć sobie kontakty do wspólnej ewangelizacji. Zwykła