Wpis z mikrobloga

@mtroyan: czeka mnie ta sama droga, ale nie support tylko ja celuję w adminkę, no ale cóż, jak kazdy prawilny cebulak, najpierw "zmywak" (magazyn) później normalna praca ;)
@Vein: jak masz doświadczenie w Polsce to celuj od razu w docelową pracę. Ja pracując 2 miesiące na magazynie (musiałem się delikatnie odbić finansowo) czułem jak z każdym dniem ucieka mi cząstka mojej inteligencji. Po miesiącu miałem problemy z podstawowym liczeniem, autentycznie- ta praca tak odmóżdża.
@mtroyan: będę próbował, ale ciężko biorąc pod uwagę jak bardzo mój angielski jest zardzewiały i fakt że nie znam realiów G. Odnośnie odmóżdżania, to aktualnie jestem 4 msc bez roboty i siedze na działce, bardziej się odmóżdżyć nie da ;)
@Vein: dopóki na działce przebywasz sam to jest spoko, jak pracujesz z idiotami to jest inaczej :D Zawsze na końcu zmiany wypisujemy timesheety, w których zapisujemy co robilismy w jakich godzinach. Czaisz, że jeden typ miał problem z dodaniem 15 minut do godziny 14:00? Drugi anglik mu przyszedł pomóc i z 10 minut razem dodawali cyferki w godzinach lol
@mtroyan: no z takimi pacjentami to długo nie zdzierżę, ale sproboje sie nie #!$%@?ć za mocno i jakos przejdzie :p Pewnie bym próbował szukać od razu w zawodzie ale też kasy na to nie mam żeby czekać. Dlatego też co będzie to wezmę a kasy i tak będzie więcej jak w pl w IT