Wpis z mikrobloga

@naimad77: młody ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio był zlot klasyków na deptaku, niestety zaspałem :/ Dobrze że chociaż stare BMW chyba '80 M3 albo M5? udało mi się wypatrzyć. No i to czarne maseratti co czasem tu śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daronk: sam nie jestem kryniczaninem ale mam wielki sentyment do tego miasta bo rodzice są i dziadkowie i pra też. I dla mnie zawsze była jest i będzie Krynica Górska
  • Odpowiedz
@naimad77: No spoko, w złym to trochę tonie napisałem (jakby agresywnym), ale to równie dobrze można pisać "Krynica czy Krzenycze? hehehe młody szczaw z Ciebie bo nie ogarniasz pdk" - nazwy się zmieniają, Krynica ma teraz status zdroju, więc jakby nie patrzeć awansowała urzędniczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daronk: Krzenycze to była pierwsza nazwa. To wiem bo mi dziadek opowiadał no i lubię historie. Była jeszcze jedna potoczna nazwa Kryniczanka. Choć bardzo rzadko używana. Jeśli 37 wiosen ma młody szczaw to fajnie. Obrażać się nie będę bi to mikro. A jak jesteś z Krynicy to pozdrowienia ze starej źródlanej przed górą. Nie rewolucji październikowej;)
  • Odpowiedz