Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: Taką maszynę #!$%@? się myje jeśli nie ma się zmywarki. Szczególne gdy gotuje się mięso, to tak przywiera do tych kratek, że ciężko to gąbką z otworków wygrzebać. Do tego zawsze źle się myje tę część elektryczną. Nie można tego włożyć do zlewu czy zmywarki, a to jest zawsze brudne czy gotuje się warzywa czy mięso zbiera się tam syf - bo skapuje z wszystkich poziomów.
Do tego wyobraź
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: zmywarkę mam, ale i tak przeraża mnie mycie tego.
Nie przestałem używać sokowirówki bo czyszczenie jej doprowadza mnie do szału, rzeczywiście zwykłe garnki wydają się praktyczniejsze no i tańsze.
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: nie wiem co ty kupiłeś, ale mój parowar czyści się bardzo szybko. do tego jest bardzo wygodny, żarcia nie da się spalić, nie trzeba przewracać mięsa jak przy smażeniu itp. najszybsze obiady robię właśnie w nim, wracam z roboty, wrzucam co trzeba, 20 min i gotowe.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: ja mam Philipsa HR cos tam taki aluminiowy. Zajebista sprawa, glownie robilem ryba+ziemniaki+marchew+brokuły. Wstawiałem na 40 minut i nara przychodziłem na gotowe. Czasem jak po za domem byłem dłużej to urządzenie ma podtrzymywanie temperatury i tak przychodziłeś na gotowe.
  • Odpowiedz