Wpis z mikrobloga

@silverm: TYLKO B? CO ZA #!$%@?, FACET (PODKREŚLAM, FACET A NIE #!$%@?) JEŹDZI ZESTAWEM NA KAT. C+E.
A JAK WIEZIE TEŚCIOWĄ, TO NAWET ADR MUSI MIEĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@silverm: Biedne mirki obrażone, że ktoś może nie doceniać ich beznadziejności i sugerować się tym, że w wieku 25 lat wypadałoby być na tyle zaradnym, żeby posiadać prawko :) nieudaczniki .
  • Odpowiedz
Biedne mirki obrażone, że ktoś może nie doceniać ich beznadziejności i sugerować się tym, że w wieku 25 lat wypadałoby być na tyle zaradnym, żeby posiadać prawko :) nieudaczniki .


@slayboos: nie znasz, nie oceniaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: jak zawieziesz swoją przyszłą, rodzącą żonę do szpitala? Jak kupisz i wybierzesz meble? Jak zabierzesz ją nad wodę? Autotobusem? Nie żartuj i ogarnij się a nie płaczesz o oczywiste kwestie.
  • Odpowiedz
@slayboos: Ohoho, mimo że mam prawo jazdy odkąd mogłem zrobić to nadal nie wiem co prawo jazdy mają do zaradności.
Znam kilkanaście osób które nie mają prawka a są bardziej zaradni od pideczek które je mają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Doritos: głupoty gadasz ;) zaradność z definicji to najlepsze możliwe zabezpieczenie rodziny i zorganizowanie jej każdego następnego dnia - tu status POLEPSZA prawo jazdy i nie macie oco płakać.
  • Odpowiedz