Wpis z mikrobloga

@karol12ek: pokaz mi lepszy smartfon do 600zl

jakbym mial brac do 1k to bym go wzial a reszte odlozyl no pozniej. Ogolnie planuje iphone 4s w przyszlym roku jak nie bedzie jeszcze przestarzaly

obecnie na rynku wszystko do 1k to gowno
@Dibhala: no patrz, specyfikacja jak w L9ii a moze i gorsza, nie mowiac juz o tym ze od kiedy lumie naleza do microsoftu, #!$%@? sie rozleci po pierwszym upadku z 20cm
@karol12ek: jak masz "pewne" zrodlo to zajebiscie, ostatni ladny iphone, w dodatku bardzo ladny, ale zaraz ci pokaze cos

edit

albo nie pokaze, ale zobacz na allegro, cena za nowy to miedzy 500 a 1k, zastanow sie dlaczego
Masz wtedy gwearancje producenta, pewnosc ze sprzet jest oryginalny, ja osobiscie #!$%@? ryzyko, kompromisy jak i tych #!$%@? na allegro co na kazdym kroku sciemniaja, oczywiscie zrobisz jak uwazasz, chcialem tylko zebys pomyslal o tym i nie popelnil jakiegos glupiego bledu
@MichaI: kumam, dzięki za radę :D ale tak teraz myślę, co wziąć, bo dużo czytam i polecają samsunga s3, a ja za samsungami nie przepadam, a potrzebny mi dobry aparat, nieważne czy and, czy wp :P
@karol12ek: zastanow sie dobrze gdzie chcesz go kupic, na rynku sa samsungi s3 neo czyli #!$%@? wie jakie chyba okrojone, z pewnych zrodel po 800zl nie 600, natomiast nie wiem jak z aparatem w tym telefonie, osobiscie kupilbym cos innego
specyfikacja jak w L9ii a moze i gorsza

lumie naleza do microsoftu, #!$%@? sie rozleci


@MichaI: mnie specyfikacje nieszczególnie obchodzą poza wielkością ekranu i baterią. Ma być min . 1GB ramu i dowolny, byle snapdragon.
G3s to pełny, jednoklawiszowy automat telefoniczny. Robi świetne zdjęcia. Zrezygnowałem jednak z dupoida bo mnie męczył ten OS.
Wziąłem L735 z LTE (bliźniak L730 jest dwukartowy, ale bez standardu LTE). Bardzo dobre zdjęcia (fajne ficzery od