Wpis z mikrobloga

@Kapitan_Neuropa: Bo? Kopacz jest niegroźna, ale jest kompletnie niepoważna i ośmiesza się na każdym kroku, reaguje emocjonalnie a jej styl rządzenia przypomina pracę strażaka - od pożaru do pożaru, bez konkretnej wizji. To jest ostatnia, która powinna kierować państwem w czasach zwiększonego napięcia w stosunkach międzynarodowych.
  • Odpowiedz
@wolodia: Sam właśnie napisałeś dlaczego Kopacz > Szydło. Kopacz jest nieudolna i powoduje u mnie tęsknotę za Tuskiem ale przy niej wiem że za wiele nie zmieni a zatem wiele nie spieprzy. Za to Szydło może oznaczać dużo zmian i aktywną politykę a patrząc że PiS to zaprojektuje to są podstawy obawiać się jej.
  • Odpowiedz
@Herubin: Tak, ale myślę że jest spora różnica między wydźwiękiem medialnym PiS-u a ich rzeczywistymi działaniami. Kaczyński nie jest przyjemną osobą, ale ma sporo oleju w głowie i dlatego uważam, że np. nie ruszy on ustawy in vitro niezależnie od tego co mówi teraz, bo mu się zwyczajnie to nie opłaca (tak jak np. zablokował próbę wpisania nienaruszalności życia do Konstytucji). Nie usprawiedliwiam ani nie bronię ich, po prostu absolutnie
  • Odpowiedz